حذف Aboutblank

دسته‌بندی نشده

اگر مرورگر اینترنت اکسپلورر خود را باز و به جای صفحه اصلی خود یک صفحه خالی می بینید سپس آن خاصی که شما با استفاده از Aboutblank مرورگر hijacker آلوده است. این نرم افزارهای جاسوسی دانلود وب جستجو و معمولا تاثیر می گذارد فقط اینترنت اکسپلورر، اما آن شده است متوجه شده است که مربوط به ترین های اخیر مختلف این تروجان موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم نیز آلوده می تواند. خط پایین این است که شما مجبور به خاتمه مورد خالی اسرع برای جلوگیری از آسیب به سیستم جدی است.

از آنجا که مرورگر hijacker، Aboutblank شما صفحه اصلی و جستجو موتور تنظیمات پیش فرض را تغییر می دهد. همچنین، هر یک از زبانه جدید است که شما باز خواهد شد که مورد طرح URI, و اگر شما سعی می کنید از بین بردن خالی مورد, شما پیدا کنید زیرا این hijacker مرورگر بسیار مقاوم در برابر درخواست محصولات امنیتی است که نه سخت است برای انجام کار است.

خطرناک ترین چیز در مورد Aboutblank این واقعیت است که آن را توسط برنامه های مخرب شخص ثالث استفاده می شود است. از آنجا که این hijacker مرورگر می نماید به عادات مرور خود را، آن نیز می تواند ثبت اطلاعات شخصی شما و ارسال آن را بیش از به, اگر مورد خالی توسط عفونت مخرب کامپیوتر استفاده می شود شخص ثالث. همچنین، اگر Aboutblank همواره شما را به وب سایت های ناآشنا تغییر مسیر و شما سیل چرا که در آن شما بیشتر به وب سایت مخرب میزبان که هدایت ممکن است با شخص ثالث آگهی های تجاری، آن مهم است که شما هنوز در هیچ آگهی کلیک کنید است.

اگر چه خالی مورد تهدید به خصوص خطرناک نیست، بنابراین، آن می تواند تابع به عنوان واسطه برای عفونت های دیگر به رایانه خود را وارد کنید. بنابراین شما باید حذف کنید Aboutblank بلافاصله با ابزار antimalware قابل اعتماد. سرمایه گذاری در نرم افزار امنیتی کامپیوتر قدرتمند که بازگرداندن تنظیمات مرورگر و اسکن سیستم خود را برای عفونت ممکن است دیگر دریغ نکنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Aboutblank

پاسخ دهید