چگونه برای حذف Babylon Toolbar

Toolbar

Babylon Toolbar چیست؟

Babylon Toolbar یک افزونه مرورگر است که به نظر می رسد مشروع است. وب سایت رسمی Babylon.com ویژگی های مختلف ابزار مانند بابل مک یادگیری زبان واژه نامه الکترونیکی بابل بابل 9 و بسیاری دیگر که به ابزار مفید کاوش آنلاین مدعی هستند. Babylon Toolbar است بزرگ در دسترس رشته زبان و آن گفت: “میلیون ها خصوصی کاربران و سازمان ها در بیش از 200 کشور و سرزمین های” مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، بسیاری از مردم پیدا کردن مزاحم Babylon Toolbar و می خواهید از سیستم حذف. اگر می خواهید به حذف نوار ابزار را نیز هست، پرش به آخرین بخش برای یادگیری چگونگی انجام این کار را با خیال راحت.

من Babylon Toolbar را نصب بود!

به طور معمول، هنگامی که Babylon Toolbar نصب شده است، شما می توانید دسترسی به کنترل پنل و آن را با برداشتن سودمند بیایید آن را پاک کنید. اگر شما هنوز نوار ابزار در این لیست، آن است که بسیار محتمل است که این برنامه همراه با سایر برنامه های کاربردی نصب شده بود. شما به خاطر دانلود و یا نصب چیزی? هر وب سایت های مشکوک است که ممکن است خراب بازدید می کنید انجام? اگر نصب توسط schemers تغییر یافتهاست، برخی جدید تغییر ساخته ممکن است.

به عنوان مثال، این می تواند تغییر صفحه مرورگر خود، اضافه کردن وب سایت های جدید به لیست نشانه و هدایت شما را به برخی از وب سایت های غیر ضروری. علاوه بر این، فرصت است که نصب نوار ابزار شیء کمکی کاوشگر فرعی فعالیت های خود و ارسال اطلاعات به شخص ثالث به طوری که آگهي نشان داده می شوند وجود دارد. محتوای آگهی بستگی به انتظارات schemers’. برخی ممکن است سعی کنید به درایو ترافیک بیشتر به وب سایت ها; دیگران ممکن است تلاش برای شما خرید یک برنامه ضد جاسوس افزار غیر کارکردی. اگر شما نمی خواهید به آب گرفتگی با ده ها بی ارزش تبلیغات یا سیستم آلوده به بدافزارها خطرناک تر، بخش گذشته را بخوانید!

حذف Babylon Toolbar

مرحله #1 509

شما همیشه می توانید برنامه بابل را پاک کنید. باز کردن منوی شروع–> کنترل پنل – > افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه. برنامه را انتخاب کرده و روی حذف در لغو نصب کلیک کنید.

مرحله #2 :

شما همچنین باید سعی برای حذف نوار ابزار از مرورگر شما. به عنوان آن می تواند مرورگر محبوب ترین زیر دستورالعمل های داده شده زیر تاثیر بگذارد:

اینترنت اکسپلورر: 517

  1. باز کردن مرورگر و کلیک بر روی آیکون دنده (ویندوز ایکس پی کاربران را برای باز کردن منوی ابزار).
  2. انتخاب گزینه های اینترنت–> زبانه پیشرفته – > تنظیم مجدد.
  3. روی دکمه تنظیم مجدد را در پنجره تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر.
  4. بستن و سپس “موافق” را انتخاب کنید.

IE 1 چگونه برای حذف Babylon Toolbar

موزیلا فایرفاکس: 531

  1. باز کردن مرورگر و بر روی کمک (ویندوز ایکس پی). ویندوز 7 کاربر: کلیک بر روی دکمه فایرفاکس و راهنما انتخاب کنید.
  2. با کلیک بر روی اطلاعات عیب یابی – > تنظیم مجدد فایرفاکس.
  3. گزینه های خود را در یک پنجره بالاپر تکرار.

گوگل کروم: 543

  1. باز کردن مرورگر و کلیک بر روی دکمه منو را که در سمت راست مرورگر (سه خط عمودی).
  2. انتخاب ابزار–> پسوند.
  3. نوار ابزار را انتخاب کنید و آن را حذف کنید.

تغییر موتور جستجوی پیش فرض در Google Chrome: 555

با کلیک بر روی دکمه منوی کروم–> تنظیمات–> مدیریت موتور های جستجو (در بخش جستجو). جستجو Babylon Toolbar را کلیک کنید و آن را از لیست حذف و سپس گوگل آن را به موتور جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنید.

مرحله #3: 559

هنوز هم Babylon Toolbar خلاص شدن از شر نمی? ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی حرفه ای آن را به طور خودکار حذف نصب کنید. شما می توانید از SpyHunter که نظام نیز محافظت می کند پس چرا نمی شما حذف نرم افزار ناخواسته در حال حاضر? اینجا را کلیک کنید:

دانلود ابزار حذفبرای حذف چگونه برای حذف Babylon Toolbar

Incoming search terms:

پاسخ دهید