Adware:Win32/FastSaveApp

دسته‌بندی نشده

Adware:Win32/FastSaveApp چیست؟

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp برنامه ای است که ممکن است نصب به کامپیوتر از طریق وسیله فریبنده است. این نوع برنامه برای ترویج محصولات تا مرکز آن فعالیت را به نمایش تبلیغات به رایانه آسیب دیده است ساخته شده است. اما بر خلاف هر برنامه آگهی دیگر، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp نه فقط محصول ارائه. آن بیشتر در دادن صرفه جویی های بزرگ تمایل و آخرین معاملات از طریق جعبه پاپ آپ و یا نوار ابزار. به خاطر که این می تواند استفاده توسط نرم افزارهای مخرب نویسنده به فریب کاربران را به بازدید از وب سایت های مخرب باشید.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp ممکن است هر کسی که اینترنت کند، سازش. بخشی از آن است که عمدتا در برخی از نرم افزار است که بر روی سرور های عمومی میزبان وارد شده باشد. دانلود و نصب این برنامه احتمال بارهای Adware Win32/FastSaveApp به کامپیوتر. یک بار initializes، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم باعث ایجاد برخی از تغییرات به سیستم و همچنین مرورگر. هنگام استفاده از مرورگر با نصب کد به عنوان افزودنی یا فرمت آن فوری راه اندازي دستاوردهای. اکثر کاربران متوجه شده که اسپای Win32/FastSaveApp تبلیغات ظاهر می شود در حالی که خرید آنلاین انجام. آن جعبه پاپ آپ “SaveAs” یا “SaveByClick” کوپن پس انداز و تخفیف ویژه ارائه می دهد که به نام مسائل. برخی از مطالب شاید واقعی و برخی به درایو ترافیک به سایت های مشکوک استفاده می شود. به همین دلیل برنامه مخرب پرچم بود.

چگونه Adware:Win32/FastSaveApp با این نسخهها کار?

Adware:Win32/FastSaveApp روی رایانه شما را به عنوان شیء کمکی کاوشگر است که اطلاعات جمع آوری شده در طول هر یک از جلسات مرور خود را ضبط می توانید نصب شده است. نرم افزار می توانید به کشف چه سایت های ورود شما به چقدر زمان شما را بر روی آنها صرف چه تبلیغات شما بر روی یا چه سایت های Bookmarked خود هستند. همه این داده ها به کمک به معنای شما مؤثرتر؛ مغازه با این حال، آن را شما اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط هر برنامه امن نیست. اگر schemers موفق به دریافت نگه دارید از این داده ها، آنها می تواند تبلیغات آنلاین است که همزمان با درخواست جستجوی خود را تولید. کلیک کردن بر روی تبلیغات این خطرناک است به عنوان این می تواند مورد استفاده برای آغاز فرآیند نصب نرم افزارهای مخرب. پس, حذف Adware:Win32/FastSaveApp بدون انتظار یک دقیقه اگر کامپیوتر خود را با آگهی های تبلیغاتی پاپ آپ – آب گرفتگی است.

اگر نمی خواهید سیستم عامل ویندوز شما خراب شده توسط شریر تروجان ها، کرم ها، ویروس ها و دیگر عفونت های غیر مستقیم، شما نیاز به حذف Adware:Win32/FastSaveApp هرچه سريعتر. همانطور که آن کشف شده است، گزینه دستي است که چرا شما باید ابزار خودکار حذف حذف عفونت واگذار عملی نیست. SpyHunter ابزار امنیتی قابل اطمینان است که می تواند شناسایی و حذف هر گونه عفونت در حال اجرا از رایانه است. برای به دست آوردن این ابزار – روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید.

Adware:Win32/FastSaveApp توضیحات

Adware:Win32/FastSaveApp وارد کامپیوتر خود را با سهولت, به خصوص اگر شما بازدید کنندگان مکرر از وب سایت بزرگسال. همچنین از اسپم پیوست های ایمیل از اتصالات p2p و دیگر مکان های مشکوک می توانید آن. یک بار آن را داخل سیستم شما، آن رجیستری شما طوری که قادر به شروع همراه با سیستم reedit خواهد شد. این همچنین اجازه خواهد داد که برای مخفی کردن به عنوان یک فرایند قانونی و برای گمراه کردن نرم افزار آنتی ویروس خود را به تفکر است که حضور خود پذیرفته است. محض این که انجام شده است، تروجان شروع خواهد شد طوری که این عملکرد خود را بدن افت می کند و به تدریج رایانه تجزیه پرونده های سیستم شما حیاتی ترین آسیب رساندن. آن همچنین loopholes در خود را دفاع برای دیگر تهدیدات را آزادانه وارد کنید نیز باز خواهد شد. این است که چرا شما باید سعی کنید ترجمه و بومی سازی و حذف این تهدید در اسرع وقت به امن.

چگونه برای حذف Adware:Win32/FastSaveApp

آسان و سخت راه برای مقابله با این مسئله وجود دارد. راه آسان شما را به دانلود و نصب یک برنامه به نام شکارچی جاسوس نیاز دارد. پس پردازنده, شما می توانید آن را به ارتکاب یک اسکن کامل سیستم شما و ترجمه و بومی سازی هر گونه تهدیدات احتمالی که وجود ممکن است واقع شده سفارش. پس از اسکن انجام شده است، شما نیاز به آن را حذف تمام خطرات به طور همزمان. این همیشه اگر کامپیوتر خود را با این حال آسیب بیش از حد است، و این است که چرا شما نیاز به راه سخت کار نکند.

راه سخت شما را مطمئن شما باز وظیفه مدیریت و راه اندازی مجدد کامپیوتر شما نیاز دارد. پس از انجام این کار شما به کردهاید فرآیندهای Adware:Win32/FastSaveApp و آنها را کاملا فسخ داشته باشد. سپس شما برای پیدا کردن فایل های متصل به تهدید و مطمئن شوید که شما آنها را نیز حذف کنید. در پایان، شما باید به reedit رجیستری خود را به منظور به طور کامل امن.

مرحله 1. اجرای اینگونه برنامه به طور خودکار حذف Adware Win32 و FastSaveApp

در حال اجرا اسکن ضد بدافزارها در رایانه آسیب دیده فورا می توانید حذف اجزای نصب شده توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که این بررسی و رفع مشکلات موجود در تمام مرورگرهای اینترنت وجود دارد.

بررسی کنید اگر شما هنوز از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp با استفاده از این ویروس اسکن خلاص بود، لطفا دستورالعمل دستي به عنوان مشخص شده در زیر. برگرداندن ویندوز به حالت قبلی قبل از عفونت نیز ممکن است راه حل باشد.

 • کلیک کنید بر روی دکمه شروع به دانلود ابزار ما اینگونه توصیه می شود. اگر شما در حال دانلود از کامپیوتر های مختلف آن را به یک مکان قابل دسترسی داخل هارد یا پاک درایو USB ذخیره کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware:Win32/FastSaveApp

 • پس از اتمام دانلود نصب ابزار با استفاده از تنظیمات پیش فرض. شما لازم نیست که برای تغییر تنظیمات هر در حالی که در حال اجرا روش نصب.
 • وقتی که نصب کامل این برنامه به روز رسانی. به طور معمول، این فرآیند خودکار، بنابراین، اینترنت اتصال در مورد نیاز به منظور دانلود بانک اطلاعاتی مورد نیاز است.
 • اجرای یک اسکن کامل از رایانه آسیب دیده و حذف همه شناسایی ماژول های مرتبط به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp.
 • به روند حذف نهایی، برنامه به راه اندازی مجدد Windows می دهید.

مرحله 2: حذف Adware Win32/FastSaveApp از کنترل پنل ویندوز

اگر اسکن قبلی با موفقیت حذف Adware Win32/FastSaveApp از کامپیوتر شما ممکن است مراحل جست و خیز. هر چند، اگر نیاز به انجام دستي لطفا اجرای این مراحل و مراجعه به راهنمای زیر به طور خاص ایجاد شده برای حذف خطر از مرورگر خاص.

 • شروع به > تابلو .
 • کلیک کنید وقتی صفحه کنترل پنجره ظاهر می شود، در “حذف برنامه” تحت برنامه های منطقه.
 • صفحه نمایش خود را در حال حاضر روی صفحه نمایش به حذف و یا تغییر برنامه را نشان می دهد. به دنبال نام ‘Adware Win32/FastSaveApp’ و کلیک بر روی لغو نصب/تغییر . اگر ‘ Adware Win32/FastSaveApp’ وجود ندارد, سعی کنید به نگاه و حذف آیتم با نام های زیر: SaveAs, Click2Save, SaveByClick
 • در فرمان بعدی شما باید تایید فرآیند حذف.
 • کلیک کنید خوب برای ادامه با حذف Adware Win32/FastSaveApp.

مرحله 3: حذف Adware افزودنی های Win32/FastSaveApp و پسوندها از مرورگر شما

اینترنت اکسپلورر دستورالعمل

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر.
 • حرکت به بالا منو و ابزار کلیک کنید. بعد، مدیریت افزونه های جانبی از لیست را انتخاب کنید. قادر به باز کردن یک پنجره که در آن در می توانید Internet Explorer افزودنی مدیریت خواهد شد.
 • نوار ابزارها و پسوندها در سمت چپ پنجره کلیک کنید.
 • سپس به حذف Adware Win32/FastSaveApp از این لیست، به سادگی آن را برجسته و بر روی دکمه را حذف کنید. اگر ‘ Adware Win32/FastSaveApp’ وجود ندارد, آن استفاده ممکن است نام دیگری. پیدا کردن و حذف مطالب مرتبط مانند SaveByClick SaveAs, Click2Save, .
 • کلیک کنید خوب برای ذخیره تنظیمات و راه اندازی Internet Explorer.

روش گوگل کروم

 • Google Chrome را باز کنید.
 • تعیین محل و آچار یا میله های سه نماد در قسمت بالا و سمت چپ مرورگر کلیک کنید. سپس، تنظیمات را از لیست انتخاب کنید.
 • پس از آن پنجره را باز می کند روی پسوند واقع در پانل سمت چپ کلیک کنید.
 • معمولا, گوگل کروم پسوند خالی مگر است اگر شما نصب پایه در اولویت خود را. همچنین در این منطقه می توانید آیتم های ارائه شده توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp بیابید. ورود ناخواسته را حذف کنید. در صورت وجود ندارد, اگر شما نیاز به پیدا کردن و حذف الحاقات Adware Win32/FastSaveApp مربوطه مانند SaveByClick SaveAs, Click2Save, .
 • شما در حال حاضر ممکن است Google Chrome را راه اندازی مجدد.

موزیلا فایرفاکس جهت

 • موزیلا فایرفاکس راه اندازی.
 • حرکت به بالا منو و ابزار کلیک کنید. آن نمایش لیست کشویی؛ لطفا افزودنی برای باز کردن پنجره تنظیمات را انتخاب کنید.
 • پسوند در پانل سمت چپ کلیک کنید. این یک لیست از پسوند نصب شده را نشان می دهد.
 • فرمت ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp پیدا کنید. اگر وجود ندارد، پیدا کردن آیتم های مرتبط مانند SaveByClick SaveAs, Click2Save, . Buttom حذف برای حذف را کلیک کنید.
 • در × مدیر افزودنی های زبانه برای بستن پنجره فعلی کلیک کنید.
 • بازگشت به نوار آدرس در مرورگر فایرفاکس بروید، در مورد نوع: پیکربندی . بعد، در کلیک کنید ‘من قول می دهم مراقب باشید, باشد!’ اگر این نمایش هشدار “خود را باطل ممکن است این را شما گارانتی!”
 • نوع ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp در جعبه جستجو. خواهید دید تمام موارد که توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Win32/FastSaveApp اصلاح شد. در اولویت اصلاح راست کلیک کنید و بازنشانی برای بازگرداندن تنظیمات اصلی کلیک کنید. تکرار این روند در تمام نوشته های آسیب دیده. اگر ‘ Adware Win32/FastSaveApp’ وجود ندارد, سعی کنید به دنبال مطلب مربوط. آن ممکن است نام دیگری مانند SaveByClick SaveAs, Click2Save, استفاده کنید.
 • شما در حال حاضر ممکن است پنجره را ببندید و راه اندازی مجدد فایرفاکس موزیلا.

به طور خودکار حذف Adware Win32 و FastSaveApp

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware:Win32/FastSaveApp

پاسخ دهید