حذف Csrss.exe

Trojan

Csrss.exe چیست؟

Csrss.exe فایل اجرایی برای سرویس دهنده مشتری مایکروسافت سرور زمان اجرا گرافیک است. به صورت پیش فرض، این پرونده، در دایرکتوری System32 C:Windows قرار دارد. از آنجا که ویندوز NT برای مدیریت آموزش گرافیکی را تنظیم می کند این نرم افزار توسط هر سیستم عامل ویندوز استفاده شده است. در واقع، Csrss.exe کنترل فرایند است که به معنی است که می تواند ایجاد، حذف و برنامه ریزی موضوعات به عنوان مورد نیاز است. موضوعات قطعه کوچکترین اجرایی است که می تواند برنامه ریزی برای یک پردازنده های. فرآیندهای توابع و sub-routines که به انجام وظایف و معمولا از بسیاری از موضوعات مختلف ساخته شده است. از این رو, نیاز به کنترل.

Csrss.exe است بخشی ضروری از سیستم عامل ویندوز و حذف آن توقف خطا است، بدنام “صفحه آبی مرگ” می تواند باعث.

Csrss.exe می تواند ویروس یا تروجان?

بله، حداقل یک تروجان است که خود را به عنوان کنترل کننده روند Csrss.exe است که هکرها به کامپیوتر شما از راه دور دسترسی و سرقت اطلاعات شخصی مانند شماره کارت اعتباری و بانک اطلاعات و تاریخ تولد و کلمه عبور می تواند اجازه دهد پنهان وجود دارد. برخی از ویروس ها، جاسوس افزارها و کرم ها نیز خود را می توانید پنهان به عنوان Csrss.exe. به عنوان مثال یک ویروس Nimda.E است.

اگر بیش از یک نمونه از روی دستگاه شما اجرا به Csrss.exe شما ممکن است یک تروجان ویروس یا نرم افزارهای مخرب دیگر. شما می توانید برای دیدن آنچه در حال اجرا فرآیندهای باز وظیفه مدیریت.

خودکار حذف Csrss.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Csrss.exe

Incoming search terms:

پاسخ دهید