Deal Spy حذف

Browser Hijacker

آیا می دانید چه Deal Spy

Deal Spy برنامه ای که سخت نیز نامیده می شود. آن را به عنوان یک افزونه مرورگر نصب شده است و هدف از این برنامه به کمک کاربران کامپیوتر صرفه جویی در هزینه است. نرم افزار در آن خریداران آنلاین است که می خواهید برای دریافت تخفیف بزرگترین و بهترین معاملات استفاده هدفمند است اگر شما یک مشتری زرنگ و دانا هستند، بنابراین شما ممکن است متوجه این نرم افزار مفید; با این حال، شما همچنین باید بدانید چگونه این نرم افزار کار می کند.

Deal Spy، مانند برنامه مقایسه قیمت دیگر از آن وب سایت رسمی معامله spy.com دریافت می شود. این برنامه توسط برنامه های نوآورانه منتشر شده است و ممکن است رخ دهد که در آینده شما محصولات از جمله برنامه های نوآورانه به عنوان عالی صرفه جویی و یا کوپن کاکتوس خواهد آمد در سراسر. این برنامه می تواند همراه نیز با برنامه های مختلف، و اگر شما نصب جادوگران را نمی خواند و نصب رایگان برنامه کورکورانه، شما ممکن است فکر است که Deal Spy ویروس های کامپیوتری.

حقیقت این است که این نرم افزار نظارت به طوری که آن می توانید صفحه نمایش ارائه می دهد و یا کوپن های مطابق با آنچه در اینترنت علاقمند هستید. نه برای پیدا کردن که شما شخصا دنبال آن، اما آن جمع آوری اطلاعات در مورد مرورگر شما چه وب سایت هایی که بازدید می کنید و چقدر زمان شما را به صرف وجود دارد.

ده ها هستند تجار آنلاین است که گفته می شود آماده است تا شما را با بهترین تخفیف های خود را ارائه. برخی از آنها خارج شده، Expedia و خرید در حال حاضر است. شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که توسعه دهندگان محتویات وب سایت ها هستند که ارائه می دهد نمایش مسیر نگه دارید. این نشان میدهد که پیشنهاد جذاب می تواند به شما را ببینید، به عنوان مثال، یک وب سایت خراب شده جلب استفاده می شود. با نصب Deal Spy شما توافق می کنید که ارائه دهنده این سرویس مسئول عواقب که پیروی از بازدید از این وب سایت مشکوک است.

ما صمیمانه توصیه می کنیم به خصوص اگر آن اشتباه نصب شده است این نرم افزار از بین بردن. برای انجام این کار, ما دستورالعمل حذف یا خلاص شدن از Deal Spy با اجرای برنامه حذف نرم افزارهای جاسوسی.

چگونه برای حذف Deal Spy

ویندوز 8

  • حرکت ماوس بیش از پایین گوشه سمت چپ صفحه.راست پنجره صفحه شروع را نشان می دهد بر روی دسکتاپ شما.صفحه کنترل را انتخاب کنید .حذف یک برنامه کلیک کنید.Deal Spy دوبار کلیک کنید.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید –> تابلو . افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید. Deal Spy را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز ویستا و 7

  • شروع و سپس صفحه کنترل کلیک کنید. عزل برنامه را انتخاب کنید. Deal Spy دوبار کلیک کنید.

پس از لغو نصب Deal Spy نصب اسکنر SpyHunter رایگان برای پیدا کردن که آیا شما به طور کامل حذف نرم افزار و یا عفونت های دیگر حضور دارند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Deal Spy

پاسخ دهید