Ad.yieldmanager.com حذف

دسته‌بندی نشده

Ad.yieldmanager.com، همچنین به عنوان yieldmanager.com یا adyieldmanager.com، کوکی ردیابی طراحی شده برای ضبط فعالیت های کاربران اینترنت است. Ad.yieldmanager.com جمع آوری اطلاعات مانند نوع مرورگر و یا آی پی آدرس استفاده می شود، چند بار دسترسی به وب سایت های خاص هستند، مدت زمان صرف شده در هر یک از سایت و هر اینترنت دیگر اطلاعات مربوط.

کوکی ها در اصل و ایجاد شد استفاده از دلایل مانند ذخیره تنظیمات کاربر، بنابراین آنها نمی کامپیوتر واقعی تهدید نامیدند. با این حال، مجرمان اینترنتی به زودی کشف کرد که کوکی ها را می توان به سرقت اطلاعات محرمانه کاربران استفاده. سایبر جنایی حتی می توانید کوکی های یک کاربر را از طریق بسته خرناس فرایند است که شامل متوقف کردن و رمزگشایی داده ها جریان جریان در سراسر شبکه را سرقت.

مضر به عنوان به عنوان برخی از کوکی ها ممکن است، آیا Ad.yieldmanager.com نمی پاییز در زیر مقوله بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی. با این حال، Ad.yieldmanager.com می تواند هنوز هم برای فعالیت های مخرب استفاده شود. به عنوان مثال، ناشران فرمولهاى رندانه تر است که به شبکه yieldmanager را امضا ممکن است بدتر تغییر مسیر کاربران مرورگر و نمایش پنجره های بازشو به منظور دریافت کمیسیون. سازندگان اسب چموش امنیت نرم افزار حتی ممکن است کوکی ad.yieldmanager را به عنوان انگل در اسکنر جعلی سیستم خود را شناسایی.

خوشبختانه, Ad.yieldmanager.com می تواند به راحتی قابل حذف برنامه ضد جاسوس افزار قابل اعتماد و یا به صورت دستی. شما باید تصمیم به صورت دستی آن را پاک کنید، شما است که برای دسترسی به تنظیمات کوکی و حذف Ad.yieldmanager.com خود داشته باشد. برای اطمینان از آن Ad.yieldmanager.com هرگز به شما bothers دوباره شما همچنین Ad.yieldmanager.com کوکی در مرورگر خود منع نماييد. دستورالعمل های زیر را مسدود Ad.yieldmanager.com را دنبال کنید:

برای اینترنت اکسپلورر: ابزار > گزینه های اینترنت > حفظ حریم خصوصی > سایت: نوع در yieldmanager.com > بلوک.

فایرفاکس: ابزار > گزینه ها > حفظ حریم خصوصی > استفاده از تنظیمات سفارشی برای تاریخ > استثنائات > آدرس وب سایت: نوع در yieldmanager.com > بلوک.

برای جلوگیری از هشدار ad.yieldmanager از ظاهر تا تنظیمات امنیتی در Internet Explorer به “متوسط بالا” تعیین شده توسط باز خود یعنی brower، ابزار کلیک > گزینه های اینترنت > امنیت > متوسط بالا را انتخاب کنید.

اگر صفحه شما را می توان با تحریک کننده هشدارهای امنیتی از یک برنامه ضد جاسوس افزار سرکش بیان کرد که یک عفونت شناخته شده به عنوان Ad.yieldmanager.com وجود دارد بمباران است که، سیستم های کامپیوتری خود را با يك تروژان یواشکی آلوده ممکن است. تروجان ها چنین انتقال کاربران سیستم را وارد کنید و نصب برنامه ضد جاسوس افزار سرکش اغراق آمیز نمایش هشدارهای امنیتی به کلاهبرداری کاربران را در سیستم های خود را باور هم مبتلا شده باشند و آنها نیاز به خرید هر کدام نرم افزار های سرکش امنیتی است که به ترویج.

قویا پیشنهاد میشود که شما استفاده از یک برنامه ضد جاسوس افزار مشروع برای حذف تروجان ها سرکش ضد جاسوس افزار برنامه و یا هر نوع مخرب دیگر شما ممکن است بر روی کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ad.yieldmanager.com حذف

پاسخ دهید