حذف Trojan:DOS/Alureon.E

دسته‌بندی نشده

Trojan:DOS/Alureon.E انجام دهد؟ سخت است به حذف چرا؟

Trojan:DOS/Alureon.E ناگوار رمز عبور stealing تروژان شناسایی شده توسط مایکروسافت امنیت ملزومات است. این sneaks به کامپیوتر هدف و توسط دنبال آسیب پذیری کشف شده در پس زمینه اجرا می شود. به طور کلی، شامل این تروجان backdoor و قابلیت های سرور است که کمک به سرقت اطلاعات بانکی مانند اطلاعات ورود به سیستم، سابقه وب سایت های بازدید و سایر اطلاعات محرمانه از کاربران کامپیوتر آلوده.

آن اجرا می شود در معرض خطر بالا برای رایانه های خطر بیافتد. علاوه بر این، روی حیله و تزویر Alureon.E خود را با تغییر نام فایل های خود و دایرکتوری ها اغلب برای جلوگیری از آنتی ویروس آن را حذف روزرسانی حفظ خواهد شد. حتی اگر مایکروسافت امنیت ملزومات آن تشخیص، بنابراین قادر به حذف آن از رایانه های آلوده است. هنگامیکه پاک برای حذف این را کلیک می کنید، یک خطا برخورد تمام وقت و آن قرار دادن قرنطینه. شما صفحه آبی سپس با coed خطا 0 × 80501001 یا 0x800704ec حتی هر چیز دیگری دریافت کنید. هنگامی که سخت در پنجره ورود به سیستم دوباره سعی کنید، این تروجان تند و زننده هنوز در کامپیوتر شما ظاهر می شود و عملکرد مخرب آن است. نه تنها آن را کاهش عملکرد کامپیوتر، froze کامپیوتر است، اما همچنین عفونت بیشتر بدافزارها بر روی سیستم کامپیوتر آلوده قطره سعی خواهد کرد. با توجه به امنیت رایانه شما بهتر این تهدید خطرناک دستی در یک بار پس از تشخیص حذف بود.

خطر Trojan:DOS/Alureon.E:

  1. این تروجان مزاحم است که اسپرد بوسیله پست الکترونیکی، در شبکه به اشتراک گذاری فایل ها و یا از طریق سهام شبکه حفاظت نشده است.
  2. این می تواند ضبط اطلاعات، سکته کلید را در صفحه کلید خود وارد شوید و ذخیره اطلاعات شخصی را در سیستم شما.
  3. ویژه می تواند باعث کند شدن عملکرد کامپیوتر و توزیع تبلیغات بازشو را در دستگاه های خطر بیافتد.

در نتیجه, Trojan:DOS/Alureon.E poses تهدید امنیتی جدی ميبينيم. شما در حال باید اقدام فوری برای جلوگیری از هر گونه آسیب و یا جلوگیری از صدمه بیشتر از این اتفاق. آن را کاملا حذف کنید، دستي موثرترین راه می رود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Trojan:DOS/Alureon.E

پاسخ دهید