Exploit : Win32 / MS04028! jpeg

Trojan

Exploit:Win32/MS04028!jpeg فایل تصویر jpeg ویژه طراحی شده است که به منظور بهره برداری آسیب پذیری در پردازش JPEG ایجاد شده است. این آسیب پذیری اجازه اجرای کدهای راه دور سیستم را در معرض خطر بحرانی قرار، به ویژه به عنوان کد مخرب که از این آسیب پذیری معمولا استفاده می کند نرم افزار مایکروسافت آفیس گذارد. Exploit:Win32/MS04028!jpeg در دراز مدت می تواند باعث بافر اصطلاح تاخت و تاز کردن که در نتیجه, منجر به اجرای کد مخرب. طبیعتا این آسیب پذیری در حال حاضر ثابت است و کاربر به سادگی نیاز به دانلود سرویس پک برای رفع اشکال.

با این حال، در صورتی که سیستم به طور منظم شده است، آسیب پذیری وجود دارد باقی می ماند در باز، و چیزهایی از قبیل Exploit:Win32/MS04028!jpeg می تواند استفاده از آنها و سپس عملیات معمول کامپیوتر مزاحم. معمولا کاربر این بهره برداری بازدید از وب سایت های مختلف مشکوک “گرفتن” می تواند. شما باید درک کنند که وب سایت های تصادفی از محتوای مشکوک معمولا همراه با بدافزارها, و در مخرب در سراسر جهان توزیع. حتی اگر یک وب سایت توزیع به Exploit:Win32/MS04028!jpeg بنابراین، آن نیز سیستم خود را همراه با دیگر نرم افزارهای مخرب توانید وارد کنید. به عنوان مثال، آن را می تواند دریافت توسط downloader تروجان.

در هر صورت، پس از کاربر باز می شود فایل JPEG جعلی فایل مخرب جارى مى شود. اگرچه هیچ نشانه قطعی برای این بهره برداری وجود دارد, اینترنت اکسپلورر, مایکروسافت دات نت چهارچوب و دیگر اجزای سیستم و برنامه های گذارد. همانطور که آن ذکر شده است، بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل این است که نصب سرویس پک است که رفع این آسیب پذیری در زمان. اگر Exploit:Win32/MS04028!jpeg در رایانه شما در حال حاضر، با این حال، این امر می تواند بهترین برای اسکن سیستم شما را با برنامه antimalware قابل اعتماد و سپس آن را به یک بار و برای همه Exploit:Win32/MS04028!jpeg از رایانه خود حذف اجازه می دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Exploit : Win32 / MS04028! jpeg

پاسخ دهید