بایگانی دسته: Fake Antispyware

حذف Windows Web Shield

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Windows Web Shield

Windows Web Shield ضد جاسوس-سرکش که می آید از خانواده تروجان معروف به نام FakeVimes یا Rogue.VirusDoctor است. این خانواده چنین برنامه های کاربردی مانند ویندوز اینترنت ناظر، گارد اینترنت ویندوز، ویندوز دفاع استاد و ویندوز حرفه ای دفاع کی که همه را در شیوه ای مشابه رفتار و حتی استفاده از همان رابط شناخته شده است.

ادامه‌ی خواندن

حذف Antivirus Pro 2017

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Antivirus Pro 2017

Antivirus Pro 2017 ابزار آنتی ویروس جعلی را به مردم بدهد پول خود را برای مجرمان اینترنتی ایجاد شده است. این بدافزار از همان خانواده به عنوان آنتی ویروس نرم افزار 2015 هوشمند امنیت اینترنت امنیت برنده آنتی ویروس کامپیوتر WinDefender 2009 و غیره می آید. مزاحم اسکن (که کاملا جعلی) که مسائل مختلف و ویروس ها است که باید بلافاصله حذف خواهد شد هنگامی که آن را وارد رایانه شما اجرا می شود.

ادامه‌ی خواندن

حذف AntiVirus Pro 2015

Fake Antispyware

چگونه برای حذف AntiVirus Pro 2015

AntiVirus Pro 2015 یک برنامه ضد جاسوس افزار سرکش است. آن متعلق به خانواده FakeRean نرم افزارهای مخرب. نرم افزار مبدل به مانند یک ابزار قابل اطمینان نگاه کنید، با این حال، هدف اصلی آن این است که شما اومدی به هدر رفتن پول خود را. را به همه چیز می تواند به کامپیوتر شما پر از عفونت است و که شما را کاملا به خرید نسخه کامل آن را به خلاص شدن از شر آنها را متقاعد می کند انجام دهد.

ادامه‌ی خواندن

حذف System Check

Fake Antispyware

راهنمای در مورد حذف System Check (پاک System Check)

System Check سرکش برنامه ضد جاسوس افزار است که متعلق به خانواده FakeHDD است. این برنامه به کاربر فریب به خرید قطعه جعلی از نرم افزار ایجاد شد. آن تاکتیک ترساندن مختلف به منظور دستیابی به هدف خود استخدام. ادامه‌ی خواندن

حذف AVbytes Win 8 Protection 2015

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف AVbytes Win 8 Protection 2015

AVbytes Win 8 Protection 2015 به عنوان یک نرم افزار ضد جاسوس افزار سرکش طبقه بندی شده است. ترفند شما به هدر رفتن پول خود را بر روی قطعه جعلی از نرم افزار طراحی شد. عفونت متعلق به خانواده Braviax و اعضاء دیگر مانند امنیت اینترنت AVLab, AVC پلاس، SystemBytes پیروزی ایکس پی 2015، Zorton 7 حفاظت و مشابه است.

ادامه‌ی خواندن

حذف Protective Antivirus 2015

Fake Antispyware

توصیه در حذف Protective Antivirus 2015

Protective Antivirus 2015 سرکش آنتی ویروس برنامه ای که با استفاده از ویروس تروجان به نفوذ و کاربران کامپیوتر ترس است که سیستم های خود را در معرض خطر است. حقیقت این است این برنامه حتی قادر به بگویید که آیا رایانه شما محافظت شده یا نه، به بحث در مورد از بین بردن عفونت است. این برنامه ساختگی است که فقط می خواهید برای دریافت پول خود را با فروش برنامه بی فایده است.

ادامه‌ی خواندن