حذف Win 7 Home Security Plus 2013

Fake Antispyware

Win 7 Home Security Plus 2013–چگونه برای حذف این آنتی ویروس سرکش?

Win 7 Home Security Plus 2013 یکی از انواع برنامه های آنتی ویروس جعلی از خانواده از نرم افزار های سرکش به نام Braviax است. این برنامه یک اسکنر های امنیتی جعلی که impersonates نرم افزار آنتی ویروس واقعی و تلاش برای متقاعد کردن کاربران کامپیوتر به خرید نسخه کامل جعلی است است. این فریبنده برای رسیدن به هدف Win 7 Home Security Plus 2013 انجام اسکن امنیتی جعلی، تهدید امنیتی جعلی تشخیص لیست و کار کردن ورودی رجیستری سیستم عامل آلوده مسدود کردن اجرای نرم افزار نصب شده, ربودن مرورگر اینترنت و disallowing طور مدیر وظیفه را ایجاد می کند. هنگامی که این برنامه آنتی ویروس سرکش infiltrates کامپیوتر کاربر خود را برای شروع خودکار در هر راه اندازی سیستم تنظیم می کند و پنجره های بازشو اخطار امنیتی جعلی مداوم تولید می کند.

توجه کنید که خرید یک کلید مجوز را برای این برنامه برابر برای ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی. در حالی که Win 7 Home Security Plus 2013 ایالات است که نسخه کامل از بین بردن تمام عفونت های امنیتی شناسایی شده در واقع هیچ یک از آنها واقع در روی کامپیوتر کاربر – وجود این برنامه اومدی کل است که توسعه یافته با تنها هدف از کاربران کامپیوتر مجبور به خرید کلید گواهینامه بی فایده است. توجه کنید که این برنامه آنتی ویروس جعلی است قادر به تغییر این نام (تمام برنامه های سرکش از خانواده Braviax این ویژگی است). این نام به سیستم عامل است که در آن infiltrates سازگار – برای مثال بر روی یک کامپیوتر ویندوز ایکس پی سیستم عامل در حال اجرا این سرکش خاص خود را به عنوان نشان ایکس پی امنیت همراه 2013 ایکس پی آنتی ویروس 2013 و غیره. اگر شما متوجه این برنامه اسکن رایانه شما برای مسائل امنیتی شما می تواند مطمئن است که شما برخورد با نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که تلاش برای ترساندن شما را به خرید جعلی آن نسخه کامل.

win 7 home security plus 2013 حذف Win 7 Home Security Plus 2013

Win 7 Home Security Plus 2013 تنها تقلید از برنامه های امنیتی واقعی است–این برنامه ندارد هر ویژگی های است که این نرم افزار شناسایی هر گونه تهدیدات امنیتی را بر روی کامپیوتر کاربر و یا اسکن می خواهم اجازه دهید. اغلب برنامه های آنتی ویروس جعلی از خانواده Braviax با استفاده از پنجره های بازشو اخطار امنیتی جعلی آنلاین و تروجان ها توزیع شود. کاربران باید بدانند که هیچ چیز مانند اسکنر زنده امنیت آنلاین وجود دارد و هیچ وب سایتی قادر به تشخیص عفونت های امنیتی است که می تواند بر روی کامپیوتر آنهایی هستند. اگر شما متوجه بالاپر اخطار امنیتی در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت شما باید یک وب سایت است که به تولید این پیغام اخطار امنیتی جعلی را ترک کنید. اگر رایانه شما در حال حاضر با این اومدی نفوذ راهنمای ارائه شده حذف آن را از کامپیوتر شما حذف باید استفاده کنید.

Win 7 Home Security Plus 2013 حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی Win 7 Home Security Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 511

3425-814615-3990 515
517

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Win 7 Home Security Plus 2013 فکر می کنم، که کلید مجوز را خریداری و تولید جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Win 7 Home Security Plus 2013

پاسخ دهید