حذف Fast Address Bar

دسته‌بندی نشده

Fast Address Bar–چگونه برای حذف این افزودنی مرورگر?

Fast Address Bar یک افزونه مرورگر است که ادعا می کند به تقویت تجربه کاربر اینترنت با افزودن عملکرد موتور جستجو در نوار آدرس است. هر بار کاربر اینترنت را تایپ کنید پس از نصب این مرورگر افزونه نشانی به نوار Fast Address Bar آدرس مرورگر وب سایت های دیگر پیشنهاد. توجه کنید هر زمان که شما بر روی سایت های پیشنهادی که پس از نصب این افزودنی شما به search.fastaddressbar.com علاوه بر این برخی از سایت های پیشنهادی می تواند به ترویج توسط توسعه دهندگان Fast Address Bar هدایت می شوید. این مرورگر پلاگین را می توان از آن صفحه اصلی دریافت و یا آن را با نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت همراه ممکن است آمده است. برخی از شکایات کاربران کامپیوتر که این افزونه مرورگر بود نصب شده بر روی کامپیوتر خود را بدون رضایت خود را–این وضعیت می تواند رخ دهد اگر کاربران کامپیوتر به تازگی نصب نرم افزار آزاد و پرداخت توجه به مراحل نصب بود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Fast Address Barبرای جلوگیری از نصب و راه اندازی مانند نوارابزارها، کاربران اینترنت همیشه باید بررسی کنید پنجره نصب هر نرم افزار رایگان است که آنها به نصب بر روی رایانه های خود را–ندادن نصب برنامه های افزودنی مرورگر ناخواسته و نوارهای ابزار، گزینه خروج است که نشان می دهد که شما باید عوض کنید تنظیمات مرورگر (صفحه اصلی، موتور جستجوی پیش فرض). Fast Address Bar است نه مربوط به ویروس ها و بدافزارها, پسوند مرورگر است که اغلب نصب بر روی کامپیوتر کاربر با استفاده از بسته بندی نرم افزار رایگان است.

fast address bar adware حذف Fast Address Bar

وقتی که نصب اینترنت مرورگر فایرفاکس–بسیاری از آنها آهنگ در اینترنت مرور آگهی های ناخواسته نمايش و باعث مشکلات تغییر مسیر کاربران کامپیوتر باید با احتیاط. توسعه دهندگان نرم افزار آزاد اغلب قادر به بسته بندی نرم افزار خود را با افزونه مرورگر برای مقاصد کسب درآمد است. اگر شما احساس می کنید این پسوند مرورگر بدون رضایت شما نصب شده بود اگر Fast Address Bar خود نصب کرده اید و شما آن را حضور شما نیازی به مراحل حذف هر آگاه هستند، با این حال آن را از رایانه خود حذف توصیه. راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن Fast Address Bar از مرورگر اینترنت خود استفاده کنید.

Fast Address Bar حذف:

fast address bar adware uninstall حذف Fast Address Bar

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال “Fast Address Bar برای مثال” ورود به این صفحه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. دنبال “Fast Address Bar برای مثال” ورود به این صفحه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب Fast Address Bar اسکن رایانه شما برای هر چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار anti-spyware توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Fast Address Bar

پاسخ دهید