حذف حذف FirstRowSportsApp

دسته‌بندی نشده

FirstRowSportsApp–چگونه برای از بین بردن adware مربوط به این نرم افزار است؟501 FirstRowSportsApp برنامه رایگان است که اجازه دهید آن را با استفاده از سازمان دیده بان کانال های مربوط به ورزش و مسابقات ورزشی مختلف است. در واقع این برنامه بی فایده با تنها هدف از به دست آوردن سهامداران درآمد از مرورگرهای افزودنی که می آید همراه با این برنامه ساخته شده است. FirstRowSportsApp کلون TornTV است. هنگامی که کاربران کامپیوتر دریافت و نصب این برنامه آنها نیز خواهد شد نصب نوار ابزار بابل (این باعث می شود مرورگر تغییر مسیر به search.babylon.com)، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Yontoo (این باعث می شود آگهی های ناخواسته پنجره های پرشی) و مرورگر پلاگین (این خواهد شد ندادن به تغییر تنظیمات مرورگر اینترنتی شما ربوده) محافظت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف حذف FirstRowSportsApp اخطار بسته که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد برنامه های خود را با مرورگر فایرفاکس به منظور کسب درآمد شما باید بسیار محتاط باشند وقتی که نصب نرم افزار چنین بندی هستند. برای جلوگیری از نصب نوار ابزار مرورگر ناخواسته و الحاقات یکی باید همیشه از نزدیک بازرسی هر مرحله نصب نرم افزار آزاد و ندادن هر گونه تغییرات به مرورگر اینترنت شما باشد.اخطار نرم افزار رایگان است که نصب آن را بدون تغییرات در تنظیمات مرورگر اینترنتی شما هستید بهتر بدون چنین برنامه اجازه نمی دهد. اگر شما را به freedhsport.tv توصیه می شود برای دانلود FirstRowSportsApp – هدایت شده برنامه نصب مرورگر تغییر مسیر تبلیغات بازشو را مورد خواهد شد و مرورگر اینترنت خود را آهسته، علاوه بر این ممکن است باعث آن نصب نرم افزارهای مخرب و ویروس ها.

 

503 FirstRowSportsApp برنامه مشروع نیست آن بی فایده که نرم افزار نصب نوار ابزار مرورگر ناخواسته، باعث می شود مرورگر تغییر مسیر و آگهی های ناخواسته است. اغلب کاربران کامپیوتر بارگیری در و زمانی که با تبلیغات آنلاین و یا به آن صفحه اصلی توسط مختلف پنجره های بازشو فریبنده تغییر مسیر داده به آسانی خار بودن این برنامه را نصب می کند. اگر کاوشگر اینترنت شما را به freehdsports.tv هدایت شما باید ترک این وب سایت، FirstRowSortApp دانلود نیست. اگر شما قبلا نصب این نرم افزار رایگان بر روی کامپیوتر شما استفاده از راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن FirstRowSportsApp و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که با آن همراه بود.

FirstRowSportsApp حذف: 505 506 ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال “نوار ابزار کروم بابل بابل tolbar، BrowserProtect، FirstRowSportsApp Yontoo” این ورودیها را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. دنبال “نوار ابزار کروم بابل بابل tolbar، BrowserProtect، FirstRowSportsApp Yontoo” این ورودیها را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب FirstRowSportsApp اسکن رایانه شما برای هر چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. anti-spyware Software توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف حذف FirstRowSportsApp

پاسخ دهید