حذف ویروس پلیس ملی

Malware

ویروس پلیس ملی چیست؟

پلیس ملی ویروس ransonware فرانسه است که هر چیزی را به شما فکر می کنم که شما برخی از مشکلات با پلیس کشور خود انجام است. درست مثل پلیس ملی Francaise ویروس و ویروس Sacem پلیس ملی، آن را قفل کردن کامپیوتر و سپس یک هشدار بزرگ که هستن که شما را نقض گزارش نشان می دهد. در بسیاری از موارد کاربران برای استفاده و گسترش مطالب کپی رایت متهم می شوند. با این حال، ویروس نیز که می شد گسترش نرم افزارهای مخرب و یا تماشای پورنوگرافی مواد ادعا ممکن است. مهم نیست که آن را واقعا قابل اعتماد, این هشدار نمایش داده می شود برای یک دلیل بزرگ – پلیس ملی دنبال ویروس برای متقاعد کردن شما است که شما مجبور به پرداخت جریمه نقدی برای تمام این جنایات می رسد. به طور معمول، آن را می پرسد باج از 100 € پرداخت و ادعا می کند که این سیستم مسدود خواهد شد. قبل از سقوط برای این نوید به یاد داشته باشید که در واقع هیچ چیز مشترکی با پلیس واقعی کشور خود است. آن متعلق به scammers که به دنبال به سرقت پول از کاربران کامپیوتر غافل است.

چگونه من با پلیس ملی ویروس آلوده می تواند?

پلیس ملی ویروس عمدتا با کمک تروجان ها پخش شده است. Scammers تکیه بر اسب تروا زیرا آنها می توانند نفوذ دستگاه خود خسته شده اید و همچنین سیستم با توجه به نیاز خود تغییر دهید. هنگامی که چنین رایانه حملات تروجان بارگیری در فایل های مخرب است که متعلق به پلیس ملی ویروس و قفل کردن دستگاه. به محض این که آن انجام می شود ransomware می شود قابلیت نمایش هشدار دهنده تقلبی آن بر روی دسکتاپ. از آنجا که طراحی شده است برای حمله به تنها آن عدد است که در فرانسه هستند البته از زبان فرانسه استفاده. اگر شما یک هشدار است که ادعا می کند “توجه! Votre ordinateur پرسنل bloque est پور des raisons de securite sulvantes’، چرا که آن را به شما قادر به rip کردن دنبال شما باید آن را نادیده گرفت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف ویروس پلیس ملی

چگونه برای حذف ویروس پلیس ملی است؟

درست مثل هر ransomware پلیس ملی ویروس واقعا آزار دهنده است تهدید که نگه می دارد رایانه مسدود شده است. علاوه بر این، آن ممکن است قطع cromputer از اتصال به اینترنت و نیز جلوگیری از برنامه های امنیتی مشروع. با این حال، شما می توانید حذف قفل، شما فقط نيک بدانند که چگونه به انجام این کار. ما توصیه می کنیم پس این راهنمای حذف پلیس ملی و تعمیر ماشین شما.

  1. راه اندازی مجدد رایانه آلوده.
  2. شروع کلیک کنید–> اجرای و http://www.2-removevirus.com/download-scn را وارد کنید (اگر شما مسدود شده توسط ransomware, فشار دهید alt + tab و ادامه وارد کردن این آدرس)
  3. هشدار که متعلق به ransomware دوباره نشان ممکن است. در این مورد، Alt + Tab “R” تا آنجا که مورد نیاز مطبوعات و.
  4. ضد بدافزار نصب و اجرا اسکن کامل سیستم برای حذف فایل های مخرب از سیستم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف ویروس پلیس ملی

کتابچه راهنمای کاربر حذف ویروس پلیس ملی:

  1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما را به “حالت ایمن با خط فرمان’ به غیر فعال کردن ویروس thisI (این با تمام نسخه های این تهدید باید کار) آلوده
  2. Regedit را اجرا کنید
  3. برای ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست. آنها با explorer.exe جایگزین.
  4. جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
  5. راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی برای حذف فایل های باقی مانده است.

فلش درایو روش:

1. نگاهی به ماشین دیگر و استفاده از آن دانلود SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب.
2. به روز رسانی برنامه و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
4. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده به ویروس پلیس ملی بار دیگر و اجرای کامل اسکن سیستم.

* کاربران با این تهدیدات ransomware آلوده مجاز به دسترسی به حساب های دیگر بر روی سیستم های ویندوز خود را. اگر یکی از حساب های حقوق مدیر، شما باید قادر به راه اندازی برنامه ضد مخرب.

* سعی کنید به انکار فلش را به شما ransomware توقف تابع به عنوان در نظر گرفته شده است. برای غیر فعال کردن فلش به پشتیبانی از ماکرومدیا بروید و انتخاب کنید ‘عدم’: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. پس از انجام این کار, اسکن کامل سیستم را با ضد برنامه های مخرب اجرا شود.

پاسخ دهید