حذف 1SaleADay

دسته‌بندی نشده

1SaleADay چیست؟

است 1SaleADay یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی منتشر شده توسط برنامه های Gratifying و اگر شما آن را بر روی کامپیوتر خود شما باید در حال حاضر تجربه جنبه های منفی آن. نرم افزار به هیچ کاری نمی کند اما مرورگر شما با داده های تجاری است که ممکن است بدون استفاده به شما را پر کنید. احتمال زیاد است که شما هنوز حتی برنامه ورود به سیستم خود را به عنوان آن را از طریق همراه نرم افزار آزاد توزیع شده متوجه شده است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سکوت کاملا قابل درک است که از آنجا که کاربران کامپیوتر می احتمالا اجازه آن را به کامپیوتر خود را به دسترسی غیر این صورت نصب شده است. ما توصیه می کنیم شما را حذف 1SaleADay به محض این که شما می توانید

1SaleADay حذف 1SaleADayدانلود ابزار حذفبرای حذف 1SaleADay

1SaleADay چگونه کار می کند؟

1SaleADay مانند یک ابزار مفید برای کسانی که خرید اینترنتی به نظر می رسد ممکن است، با این حال، شما به زودی است که ویژگی های منفی بیشتری از فکر می کنم متوجه خواهد شد. اول از همه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نفع کاربر کامپیوتر ایجاد شده است. نویسنده 1SaleADay هر بار تنها شما با کلیک بر روی یکی از تبلیغات پول. این است دلیل اصلی که چرا این نرم افزار حتی وجود دارد. روی این تبلیغات دقیقا همان اگر شما می خواهید برای حفظ کامپیوتر شما عفونت رایگان چه نه باید بکنید است. را مطمئن شما نیست در آنها تصادفی کلیک کنید، شما از 1SaleADay خلاص باید.

بسیاری از آگهی پشتیبانی برنامه های امروزه که نه تنها شما را با مقدار نامطلوب از داده های تجاری ارائه، اما همچنین مسیر کوکی های خود را برای ثبت فعالیت های آنلاین خود را وجود دارد. 1SaleADay هیچ تفاوتی ندارد. آن جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه شما در اینترنت و استفاده از آن برای سفارشی تبلیغات ارائه شده است. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم معمولا نیز سیستم کامپیوتر شما و اینترنت باعث اتصال کند تاثیر می گذارد فراز. واضح است که نگه داشتن این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما هوشمند نخواهد بود است. باید 1SaleADay به خاتمه و به مرور عادی بازگشت.

چگونه برای حذف 1SaleADay از کامپیوتر من?

از آنجا که شما می توانید آن را از طریق کنترل پنل انجام بیش از حد دشوار برای حذف 1SaleADay، نیست. در صورتی که شما به آنها نیاز دستي دستورالعمل زیر ارائه شده است. اگر می خواهید مطمئن شوید که هیچ برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما وجود دارد هستند، با این حال، شما ممکن است بخواهید دانلود ابزار ضد بدافزارها. این نرم افزار می تواند کمک به شما را اسکن کامپیوتر شما تشخیص عفونت تمام و خاتمه 1SaleADay همراه با آنها. بنابراین شما مجبور به نگرانی در مورد دیگر تهدیدات مبتنی بر اینترنت است که شما آنلاین ممکن است برخورد خواهد شد نیز به عنوان تروجان ابزار پیشگیری از توابع. توجه داشته باشید اگر شما انتخاب می کنید حذف دستی 1SaleADay که شما سیستم خود را با اسکنر تروجان رایگان پس از اسکن باید.

حذف دستی 1SaleADay

از بین بردن 1SaleADay از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → 1SaleADay →

حذف 1SaleADay از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → 1SaleADay پاک

حذف 1SaleADay از ویندوز 8

  • حذف جذابیت نوار تنظیمات کنترل پنل → → → → 1SaleADay عزل برنامه →

دانلود ابزار حذفبرای حذف 1SaleADay

پاسخ دهید