حذف1StartPage

Browser Hijacker

1StartPage چیست؟

1StartPage hijacker مرورگر است که جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با 1StartPage.comاست. این برنامه به احتمال زیاد سیستم شما بدون اجازه شما وارد شده. آن است که از طریق Malavida دانلود دستیار توزیع شده است. حتی اگر آن مانند یک نرم افزار مفید در ابتدا به نظر می رسد ممکن است, ما شما hijacker کند بیش از آسیب خوب اطمینان.

این کوکی ها در استخدام شما را به محتوای نا امن دارند در معرض و نه دشوار است به حذف. شما نمی باید اعتماد برنامه ای است که کامپیوتر شما بدون اجازه شما وارد شده است. ما توصیه می کنیم که شما 1StartPage را از سیستم خود را از بین بردن.

1startpage search حذف1StartPage

دانلود ابزار حذفبرای حذف 1StartPage

1StartPage چگونه کار می کند؟

به محض این که 1StartPage می شود دسترسی به کامپیوتر شما, شما متوجه خواهید شد که آن صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض شما تغییر کرده است. هر بار که مرورگر خود را باز می کنید، به شما 1StartPage.com می دید. سایت دکمه های دسترسی سریع است که لینک به فیس بوک بینگ Vimeo Hotmail و غيره است. همچنین شما اجازه دسترسی به وب سایت های که در آن شما می توانید آنلاین بازی، بازی می دهد سازمان دیده بان تریلر فیلم، گوش دادن به موسیقی, دانلود نرم افزار و بیشتر. شما فکر می کنید ممکن است که آن نه مفید است، با این حال، ما به شما اطمینان حاصل کنید که صفحات آنها مرتبط قابل اعتماد می توانید هر یک از این دکمه ها روی توصیه می. شما همچنین باید آگهی که در سمت راست صفحه نمایش داده می شود نادیده گرفت.

اگر چه برنامه شما را با نتایج جستجو اصلی ارائه وعده، آن به سادگی با موتور جستجوی بینگ ارائه به شما. Hijacker به شما آگهی های مختلف هر کدام صفحه را بازدید می کنید را بیاورد. این تبلیغات نیز باید اجتناب شود. اگر شما را از طریق سیاست حفظ حریم خصوصی نگاه کنید خواهید دید که hijacker استفاده می کند کوکی های خود و همچنین کوکی ها از اشخاص ثالث. اگر شما استفاده از موتور ارائه شده شما توافق می کنید به این کوکی ها را ضبط فعالیت های آنلاین خود را. روشن است که هدف اصلی برنامه برای تولید ترافیک وب سایت با آگهی های مختلف روی صفحه نمایش است. شما باید تحمل اثرات منفی این برنامه ندارد. به محض این که شما می توانید 1StartPage را خاتمه دهد.

چگونه به حذف 1StartPage

ممکن است روی حیله و تزویر به 1StartPage.com را از سیستم خود حذف کنید. غیر ممکن است به حذف آن را از طریق کنترل پنل، به همین دلیل است که شما باید به دنبال دستورالعمل های زیر و بازیابی تنظیمات مرورگر خود را به جای آن. پس از آن، شما همچنین باید کامپیوتر خود را با اسکنر تروجان است که شما می توانید از این صفحه دانلود اسکن کنید. اسکنر به شما بگویم اگر هر گونه برنامه های ناخواسته است که شما نیاز به حذف وجود دارد. یک راه حل بهتر برای حذف 1StartPage به دانلود و نصب ابزار ضد تروجان است که همه کار برای شما انجام می شود. این فسخ 1StartPage و دیگر برنامه های ناخواسته و مرورگر خود را به حالت عادی بازگرداندن.

راهنمای در مورد حذف 1StartPage

حذف 1StartPage.com از Internet Explorer

  • روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و باز کردن گزینه های اینترنت
  • رفتن به زبانه پیشرفته و تنظیم مجدد کلیک کنید
  • حذف تنظیمات شخصی علامت گذاری و تنظیم مجدد را کلیک کنید

حذف 1StartPage از موزیلا Firefox

  • در منو کلیک کنید و انتخاب کنید علامت سوال
  • باز کردن اطلاعات عیب یابی
  • Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید و تایید آن

1StartPage را از Google Chrome حذف

  • در منو کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید
  • روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
  • تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف 1StartPage

پاسخ دهید