22find.com حذف

Browser Hijacker

22Find hijacker مرورگر است که از طریق برنامه های رایگان دیگر ترویج شده است و پس از نصب بر روی کامپیوتر شما، آن ربودن صفحه اصلی مرورگر خود و جایگزین موتور جستجوی پیش فرض شما.Futhermore, این برنامه تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجوی شما نمایش خواهد داد و colect شرایط از سوالات جستجو جستجو می کند.

22find search 22find.com حذف

موتور جستجوی 22Find رو بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود. به عنوان مثال، هنگام نصب vShare آن صفحه اصلی مرورگر خود به 22find.com تنظیم و تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما به 22find.com .هنگامی که vShare را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف جستجو 22find.com از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.
زمانی که چون اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این hijacker مرورگر شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

22find.com و مرورگرها

22find.com hijacker مرورگر است که اهداف اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس مرورگر. این سیستم از طریق اسپم می رسد پیوست های ایمیل یا همراه با برخی از نرم افزار رایگان. این برنامه بدون اجازه شما نصب می شود. به زودی پس از نصب، شما متوجه خواهید شد که صفحه اصلی شما را به 22find.com تغییر کرده بود و هنگامی که شما برای باز کردن یک برگه جدید شما نیز این وب سایت دید. علاوه بر این، نتایج جستجوی خود را تغییر می تواند.

این علائم بیشتر قابل ملاحظه است که سیستم شما رو آلوده با 22find.com hijacker هستند. جدای از آن می تواند تغییر تنظیمات مرورگر و تنظیمات رجیستری ویندوز و که حتی می تواند منجر به برخی از دست دادن داده ها. هدف از چنین هواپیماربایان مرورگر به زور بازدید کنندگان به وب سایت های خاص، برخی از اطلاعات در مورد عادات مرور و چیزهای مشابه است.

22find.com حذف

شما باید از رایانه آن آسیب رساندن به سیستم های کامپیوتری خود را به عنوان 22find.com را حذف کنید و به عنوان آن اختلال فعالیت های عادی خود را بسیار آزار دهنده می شود. گاهی اوقات فقط به اندازه کافی برای پیدا کردن هر گونه قطعات 22find.com که شما در اضافه کردن/حذف برنامه های لیست پیدا کنید و تغییر تنظیمات تمام مرورگرهای خود را دستی است. با این حال، این همیشه کافی نیست. توصیه می شود اسکن کامپیوتر شما با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter. به یاد داشته باشید که شما باید ابزار امنیتی خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن به منظور حذف هر تهدید تک است که کامپیوتر شما تحت تاثیر قرار است.

بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل های زیر را حذف 22find.com از کنترل پنل و مرورگر پلاگین ها دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر:

  1. روی کادر جستجو از حق

پیکان کلیک کنید

 1. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر پیش فرض جستجو
 2. 22find.com حذف از لیست

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این باز تنظیمات صفحه
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و مجددا تنظیم کنید.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو نخواهد پرتاب در هر بند جدید

در Google Chrome:

 1. 3 خط افقی کلیک کنید آیکون در نوار ابزار مرورگر
 2. انتخاب تنظیمات
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتورهای
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری حذف از لیست
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف 22find.com حذف

پاسخ دهید