تغییر مسیر حذف 22find.com

Browser Hijacker

22find.com وب سایت است که کاربران آن را با نوار جستجو و با لینک های مختلف به وب سایت های محبوب (فیس بوک, جی میل, توییتر و غیره.) است. نوار جستجو در 22find.com موتور جستجوی گوگل سفارشی استفاده می کند و آن نتایج جستجو مشروع برمی گردد. در آن خود این وب سایت با این حال سازندگان آن هستند با استفاده از روش ارتقاء فریبنده مشروع رسد و بسیاری از کاربران این است که آنها را مشاهده این وب سایت ناخواه گزارش (مسئله هدایت).

تغییر مسیر به وب سایت 22find.com نتیجه نصب نرم افزار آزاد بی پروا – تغییر مسیر این سایت به ناشی ناخواسته پسوند مرورگر اینترنتی است که خود را همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نصب. این افزودنی مرورگر ناخواسته 22find نامیده می شود و به موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر نصب شده است، کاربران اینترنت اکسپلورر را پیدا خواهد کرد این فرمت اما خود صفحه اصلی و پیش فرض جستجو موتور تنظیمات را تغییر برای هدایت به اطلاع 22find.com است که در حالی که تغییر مسیر به این وب سایت توسط کامپیوتر ویروس ایجاد می شود و یا عفونت های مخرب وجود دارد مزایای واقعی نیست در استفاده از این سایت.

22find redirect تغییر مسیر حذف 22find.com

تغییر مسیر به 22find.com پیامد مستقیم نصب افزودنی مرورگر ناخواسته، برای جلوگیری از تغییر مسیر چنین مسائل در آینده همیشه نزدیک بازرسی هر پنجره نصب نرم افزار رایگان است که شما بر روی کامپیوتر شما نصب – هر گونه تغییر توسط نشدن ساخته شده به تنظیمات مرورگر اینترنت و هر تیک تیک، که نشان می دهد شما را به نصب پسوندهای اضافی مرورگر و یا نرم افزار را پاک کنید. برای از بین بردن تغییر مسیر به این وب سایت راهنمای حذف ارائه شده استفاده کنید.
22find.com حذف تغییر مسیر:

22find redirect uninstall تغییر مسیر حذف 22find.com

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. دنبال کردن “CheckRun22find_uninstaller” (CheckSoftware) و “Desk365″ (337 تکنولوژی محدود.) این نوشته را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. دنبال کردن “CheckRun22find_uninstaller” (CheckSoftware) و “میز 365″ (337 تکنولوژی محدود.) این نوشته را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب 22find.com اسکن رایانه شما برای هر یک چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف تغییر مسیر حذف 22find.com

22find.com تغییر مسیر از Internet Explorer را حذف کنید:

22find.com با این حال این تغییرات کاربر پیش فرض موتور جستجو و صفحه اصلی هر اضافی مرورگر فایرفاکس به اینترنت اکسپلورر، نصب نمی کند.

تغییر دادن موتور جستجوی پیش فرض را در اینترنت اکسپلورر:

22find internet explorer تغییر مسیر حذف 22find.com

کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده را انتخاب کنید “ارائه دهندگان جستجو”، تنظیم به عنوان پیش فرض “گوگل”، “بینگ” یا هر موتور جستجوی دلخواه و سپس حذف 22find. برای تغییر صفحه اصلی خود را از 22find.com به دلخواه شما: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده حذف 22find.com و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با تغییر مسیر به شما 22find.com شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

22find.com تغییر مسیر را از Google Chrome حذف کنید:

22find redirect google chrome تغییر مسیر حذف 22find.com

روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید. “22Find” را انتخاب کنید می توانید آیکون آن و کلیک بر روی یک سطل زباله پیدا کند. برای تغییر صفحه اصلی خود را از 22find.com را به شما ترجیح داده–کلیک کنید روی نماد آچار (میله)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بیش از 22find.com و کلیک روی نماد x. هم اکنون می توانید از وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

حذف 22find.com تغییر مسیر از موزیلا فایرفاکس:

22find redirect mozilla firefox تغییر مسیر حذف 22find.com

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “22find”. برای تنظیم مجدد کلیک کنید صفحه اصلی خود را “ابزار”، “گزینه ها” را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف 22find.com و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با مسائل تغییر مسیر به 22find.com شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف تغییر مسیر حذف 22find.com

Incoming search terms:

پاسخ دهید