حذف 4-you.net

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف 4-you.net

4-you.net hijacker مرورگر است که می تواند شما را به محتوای نا امن آنلاین افشا و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون نیاز به تایید شما است. این رایانه با نرم افزار تبلیغاتی یا نرم افزار ناخواسته وارد کرده اید ممکن است. Hijacker بگذارد هر مرورگر هنگامی که آن را داخل کامپیوتر شما می شود، بنابراین شما قادر به فرار از تغییرات آن.

هدف اصلی از نرم افزار ناخواسته برای تولید وب سایت ترافیک برای سایت های مرتبط آن است. است که چرا شما آگهی های مختلف در روی صفحه نمایش خود را ببینید و به صفحات ناآشنا هدایت کنید. برای از بین بردن این ویژگی های غیر ضروری، شما باید 4-you.net را حذف کنید.

4 you.net  حذف 4 you.net

دانلود ابزار حذفبرای حذف 4-you.net

4-you.net چگونه کار می کند؟

به محض این که شما نصب نرم افزار ناخواسته 4-you.net به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می شود. وب سایت خود را با این حال، که معنا نیست که شما باید آن را اعتماد کورکورانه کاملا قابل اعتماد به نظر می رسد. صفحه یک کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع به سایت های معروفی مانند آمازون Booking.com Vimeo و برخی دیگر را شامل می باشد. همچنین لینک به 4-you.net در فیلم 4-you.net در tvshow و 4-you.net/بازی که در آن شما می توانید خرید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و بازی بازی های آنلاین است. اگر شما سفارشی کردن صفحه در سمت راست پایین کلیک کنید، شما قادر خواهید بود به تغییر پس زمینه و افزودن یا حذف ویدجت. اگر شما پرس و جو را در جعبه جستجو وارد، شما را با نتایج جستجو اصلی ارائه.

ممکن است برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته قبل از آنها وارد کامپیوتر شما است. همه شما باید انجام دهید است توجه نزدیک به نرم افزار رایگان است که شما نصب کنید. همه اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب را بررسی کنید و همیشه رد همه اضافی ارائه می دهد. اگر شما انتخاب می کنید حالت نصب پیشرفته و یا سفارشی شما هر گونه مشکلی با آن داشته باشد. در حال حاضر، شما باید تمرکز بر حذف 4-you.net.

چگونه به خاتمه 4-you.net

به منظور خلاص شدن از 4-you.net، شما باید به پاک کردن برنامه های مرتبط با آن و سپس شما را مجدداً تنظیم مرورگر. است که اگر می خواهید به 4-you.net به صورت دستی حذف کنید. اگر چنین است، شما دستورالعمل های زیر مقاله ارائه شده استفاده کنید. اگر نه، شما باید یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان دانلود و استفاده از آن برای تمیز کردن سیستم شما. این کامپیوتر خود را اسکن و تشخیص اجزای all hijacker. 4-you.net و عفونت های دیگری ممکن است شما را بر روی کامپیوتر شما را از بین بردن آن خواهد شد. تا زمانی که شما نگه داشتن آن نصب آن نیز شما را با حفاظت از زمان واقعی آنلاین ارائه.

حذف 4-you.net

مرحله 1: حذف 4-you.net

حذف 4-you.net از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف 4-you.net از ویندوز 8/7 و ویستا

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف برنامه
  • این نرم افزار را انتخاب کنید و بر روی لغو نصب کلیک کنید

مرحله 2: حذف 4-you.net از مرورگرهای

موزیلا Firefox

  • منو → علامت سوال → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

دانلود ابزار حذفبرای حذف 4-you.net

پاسخ دهید