حذف 4HD

دسته‌بندی نشده

4HD چیست؟

4HD برنامه سخت است که همه مورد علاقه مرورگر شما, از جمله Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا را تحت تاثیر قرار است. برنامه هر پسوند و یا افزودنی را نصب است، اما 4HD.exe فرآیند برای نشان دادن تبلیغات را اجرا می کند. آن می تواند از آن وب سایت رسمی www.4HD.com، اما معمولا سفر همراه با نرم افزار رایگان دریافت می شود. توسعه دهندگان ادعا می کنند که این نرم افزار “تجربه آنلاین خود را افزایش می دهد”. حتی اگر این درست باشد، تیم تحقیقات ما یافت بسیاری از ویژگی های رضایتبخش و توصیه به 4HD را از رایانه خود حذف کنید.

4HD حذف 4HDدانلود ابزار حذفبرای حذف 4HD

4HD چکار می کند؟

4HD دقیقه آن ارتشاح رایانه کاربر به نمایش تبلیغات تجاری شروع می شود. پنجره های بازشو ثابت در متن آگهی آگهی ها و فرم های دیگر از تبلیغات بخش جدایی ناپذیر و بسیار پر دردسر از مرور خود را تبدیل خواهد شد. تبلیغات نه تنها آزار کاربر است، اما همچنین او می تواند به مخرب اشخاص ثالث افشا. هر کس می داند که برنامه های تبلیغی لینک نمایش داده شده برای قابل اعتماد بودن بررسی و مسئول هر گونه خسارت انجام شده توسط شخص ثالث آنها ترویج است. سخت 4HD بدون استثنا است. این کاملا امکان پذیر است که شما یک صفحه خراب شده را وارد کنید و با بدافزارها آلوده شدن است. به یاد داشته باشید که تا زمانی که 4HD باقی می ماند در داخل کامپیوتر خود را، سیستم خود را در معرض خطر است. اگر شما می خواهید به تحمل چنین برنامه غیرقابل اعتماد در کامپیوتر شما به دقت فکر می کنم. ما را به خلاص شدن از شر 4HD نشان می دهد.

شما ممکن است تعجب که چگونه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می داند که محصولات برای تبلیغ. معلوم است که به منظور سفارشی کردن تبلیغات این برنامه فعالیتهای اینترنتی خود را شرح زیر چک سابقه مرور خود و هنگامی که دانش کافی در مورد نیازهای خاص شما را بدست می آورد، آن کشاورز، خیاط تبلیغات به شما. چون لینک فریبنده ترین می تواند شما را به یک وب سایت توسط مجرمان اینترنتی مدیریت مستقیم آنها ماندن است. بهترین گزینه در دسترس برای شما حذف 4HD است.

همانطور که قبلا ذکر شده, این نرم افزار از صفحه رسمی دریافت می شود، اما این معمولا یک کامپیوتر جدید همراه با ارتشاح نرم افزار شارژ رایگان. این روش اغلب برای توزیع برنامه های ناخواسته استفاده می شود. شما می توانید خودتان محافظت را با انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب و خواندن تمام “توافقنامه مجوز”. مطالعه دقیق این نوشتار اجازه خواهد داد که شما متوجه برنامه های اضافی و کاهش ورود خود را. اگر سخت است که در حال حاضر کامپیوتر شما نفوذ، با این حال، برای پاک کردن 4HD اسرع توصیه می کنیم.

چگونه به حذف 4HD

از آنجا که می توانید آن را از طریق کنترل پنل انجام خوشبختانه حذف 4HD سخت نیست. در این مقاله شما پیدا دستورالعمل گام به گام در مورد چگونه به طور موثر حذف 4HD. کامپیوتر خود را تمیز و آنها را دنبال.

حذف 4HD

ویندوز ایکس پی

  1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف 4HD.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  2. لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و 4HD را حذف کنید.

ویندوز 8

  1. به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید در نوار جذابیت.
  2. به کنترل پنل بروید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  3. حذف 4HD.

دانلود ابزار حذفبرای حذف 4HD

پاسخ دهید