حذف 7go.com

Browser Hijacker

چگونه برای حذف 7go.com

7go.com وب سایت بازی آنلاین است که همچنین منبع 7go افزونه مرورگر است که توجه محققان مخرب به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ) است. افزودنی مرورگر را می توان بدون ارائه کاربر با شرایط استفاده و یا حفظ حریم خصوصی سیاست که نصب خاموش نامیده می شود نصب شده است. علاوه بر این، برنامه های موجود در 7go.com همچنین با برنامه های رایگان مختلف همراه باشد می تواند. یکی از شرکت هایی است که ترویج این افزودنی مرورگر است iBario ltd می باشد. بهتر است به حذف نرم افزار است که مشتق شده از 7go.com است.

چگونه کار می کند 7go.com؟

افزونه مرورگر از 7go.com قادر به جمع آوری اطلاعات غیر شخصی است که توسط مرورگرها، از جمله اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس شناخته شده است. به عنوان مثال، افزونه مرورگر 7go.com می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد وب سایت بازدید می کنید، چه موارد شما کلیک کنید، و چه آگهی شما در وب سایت های خاص. علاوه بر این، برنامه نشانی پروتکل اینترنت، اطلاعات مربوط به سیستم عامل خود را ثبت. همچنین ممکن است که برنامه در سوال ثبت خواهد شد چه کوکی ها در مرورگر به منظور معلوم چه وب سایت های که قبلا بازدید کرده اید ذخیره شده است. اطلاعات استخراج شده از دستگاه شما ممکن است کمک به توسعه دهندگان این افزونه به فاش کردن هویت خود، ادعا کرد آن است که مجوز نرم افزار آن استفاده نمی کند.

اگر شما خواندن شرایط استفاده در 7go.com، شما را پیدا کنید که اطلاعات جمع آوری شده از جلسه مرور شما برای ایجاد و نمایش تبلیغات هدفمند استفاده می شود. وب سایت بسیار 7go.com آگهی های مختلف است که تغییر را به صورت منظم شامل; جای تعجب نیست، محصول خود را هم تولید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم.

کلیک کنید در تبلیغات است که شما را بر روی صفحه نمایش خود را پیدا کنید. آنچه شما باید انجام دهید بلافاصله پس از توجه به آنها را حذف پلاگین 7g.com از کامپیوتر و مرورگر است. در زیر شما ما گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی حذف نرم افزار و تنظیمات مرورگر را بررسی کنید پیدا کنید.

اگر 7go.com از مرورگر به طور خودکار حذف با این وجود، آن که بدان معنی است که شما باید ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند پیاده سازی بهتر خواهد بود. ما توصیه می کنیم که این نرم افزارهای جاسوسی ابزار پیشگیری می توانید به راحتی حذف افزونه مرورگر ناخواسته و سپر شما از عفونت های مختلف رایانه های موجود در اینترنت استفاده از SpyHunter.

چگونه برای حذف پلاگین مرورگر 7go.com

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. کلیک کنید شروع > کنترل پنل.
  2. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
  3. حذف برنامه ناخواسته.

ویندوز ایکس پی

  1. کلیک کنید شروع - > کنترل پنل.
  2. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
  3. حذف برنامه ناخواسته.

ویندوز 8

  1. پیروزی + Rرا فشار دهید.
  2. شروع به تایپ کردن کنترل پنل و کلیک بر روی آیکون های کنترل پنل .
  3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف نرم افزار ناخواسته.

7go.com است یک وب سایت بازی که در آن این افزونه را قادر می سازد به کاربران برای بازی در دسترس است. بهتر است به حذف آن از کامپیوتر نرم افزار نظارت بر اعمال کاربر و تولید تبلیغات است.دانلود ابزار حذفبرای حذف 7go.com

پاسخ دهید