حذف 7searches.org

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف 7searches.org

7searches.org به عنوان hijacker مرورگر است که سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ از جمله Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome طبقه بندی شده است. قادر به ویرایش تنظیمات صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را جایگزین است. شما نمی باید به استفاده از این ابزار جستجو به آنها قابل اعتماد به شما ارائه. 7searches.org نیز را تبلیغات مختلف در روی صفحه نمایش شما ظاهر هر کدام صفحه را بازدید می کنید.

این اختلال کاملا غیر ضروری هستند و چون برنامه نیاز به تولید ترافیک وب تنها دلیل آنها ایجاد می شود. اگر می خواهید به مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت، شما باید 7searches.org بدون تردید را حذف کنید.

7searches.org حذف 7searches.org

دانلود ابزار حذفبرای حذف 7searches.org

7searches.org چگونه کار می کند؟

اگر شما یاد 7searches.org خودتان نصب، چرا که آن را وارد سیستم خود را همراه با دیگر نرم افزار رایگان که ممکن است. این نرم افزار است که اغلب توسط برنامه های ناخواسته است که بصورت پول در اوردن خدمات رایگان استفاده می شود همراه است. در حین فرآیند نصب نرم افزار در حال ارائه شده برای نصب برنامه های اضافی و اگر شما این پیشنهاد را رد کرده آن را به طور خودکار انجام می شود. با این حال، ممکن است برای اجتناب از آنها است. اولین چیزی که شما باید انجام دهید است پیشرفته یا سفارشی نصب، را انتخاب و سپس با دقت همه اطلاعات ارائه شده را بررسی کنید و بردارید تمام جعبه با اختیاری ارائه می دهد. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به نگه داشتن برنامه های ناخواسته را از کامپیوتر شما و هنوز هم نصب کنید که شما در اصل می خواستم.

به محض این که 7searches.org می شود دسترسی به سیستم خود را, شما متوجه تغییر تنظیمات مرورگر. صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به 7searches.org تغییر خواهد کرد. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر شما را با این صفحه ارائه. صفحه خود ممکن است در همه مشکوک نگاه, اگر شما سعی می کنید با استفاده از ارائه دهنده جستجو با این حال، شما که با لینک پر کنید. علاوه بر این، hijacker نیز مسئول دیگر محتوای تجاری است که ظاهر می شود روی صفحه نمایش شما شروع خواهد شد است. همانطور که هیچ راهی برای مشروع می دانیم که آنها در تبلیغات، پنجره های بازشو و یا آگهی ها کلیک کنید. پیشنهاد می کنیم شما 7searches.org به خاتمه و بهبود ایمنی آنلاین خود را.

چگونه به حذف 7searches.org

روشن است که نگه داشتن 7searches.org در کامپیوتر خود را نمی ایده خوبی است. Hijacker ارائه به شما با داده های تجاری نامطمئن، اتصال به اینترنت خود را کند می کند و تغییر تنظیمات مرورگر خود را. برای حذف 7searches.org شما باید دانلود ابزار حذف تروجان. این رایانه خود را اسکن، شناسایی همه عناصر از تهدید و 7searches.org به طور کامل از بین بردن. متناوبا، شما می توانید گزینه دستي را امتحان کنید. دستورالعمل در مورد چگونگی حذف 7searches.org دستی راست زیر این مقاله ارائه شده است.

حذف 7searches.org

1) حذف 7searches.org و برنامه های مرتبط با:

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • برنامه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • در شروع → کنترل پنل کلیک کنید
 • برای حذف برنامه برو
 • نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • حرکت مکان نما به سمت چپ پایین و راست
 • انتخاب کنترل پنل → حذف برنامه
 • 7searches.org برنامه مرتبط با انتخاب و حذف را کلیک کنید

2) حذف 7searches.org از مرورگر شما:

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف 7searches.org

پاسخ دهید