حذف A-Secure 2015

Fake Antispyware

توصیه در حذف A-Secure 2015

A-Secure 2015 یک نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که تلاش می کند برای ترساندن کاربر کامپیوتر به باور کامپیوتر که یکی با پر خطر مخرب ویروس ها و تروجان ها آلوده شده است. این نرم افزار سرکش ارتشاح به کاربر سیستم عامل با استفاده از پیوست های ایمیل آلوده، دانلود تورنت، سوء استفاده های امنیتی، و غیره. پس از نفوذ موفق آن تقلید اسکن امنیت کامپیوتر و سپس تولید یک لیست طولانی از ظاهرا شناسایی نرم افزارهای مخرب.

کاربران باید بدانید که A-Secure 2015 پایگاه داده تعریف ویروس و یا هر یک از ویژگی های است که اجازه می دهد این نرم افزار برای تشخیص هر یک از عفونت امنیتی ذکر شده ندارد. این منجر به این واقعیت که تمام عفونت ذکر شده در طول اسکن امنیتی جعلی و بر روی کامپیوتر قربانی وجود ندارد. هدف واقعی A-Secure 2015 این است که برای متقاعد کردن کاربران به خرید آن کلید مجوز جعلی است. کاربران باید A-Secure 2015 خرید نیست زیرا کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی توسعه یافته است. در عوض, شما باید A-Secure 2015 را حذف کنید.

A Secure 2015  حذف A Secure 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف A-Secure 2015

مثل این یکی را برابر به ارسال پول خود را برای مجموعه آنتی ویروس جعلی پرداخت برای جنایتکاران – خواهد پول خود را از دست شما و اطلاعات بانکی خود را در معرض خطر باشد. در بالا از آن A-Secure 2015 ارائه هر گونه ویژگی های مرتبط با آنتی ویروس می کنند و رایانه شما توسط این نرم افزار سرکش آلوده باقی خواهد ماند. اگر شما A-Secure 2015 انجام ‘امنیت اسکن’ بر روی کامپیوتر شما و تشویق به خرید نسخه کامل شما که کامپیوتر شما در یک برنامه آنتی ویروس جعلی است که قابل اعتماد نیست آلوده می توانید مطمئن باشید.

A-Secure 2015 متعلق به یک خانواده از برنامه های آنتی ویروس جعلی به نام Braviax و FakeRean و قادر به رایانه های آلوده با سیستم عامل ویندوز ایکس پی, ویندوز 7 و ویندوز 8 است. قبلا کشف نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که نشات گرفته از این خانواده قادر به تغییر نام خود را بسته به قربانی سیستم عامل (سیستم عامل) بودند، به عنوان مثال ویندوز 7 کاربر دیدن سیریوس برنده 7 آنتی ویروس یدلایمخیرات 2014 و سرکش همان بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز 8 به نظر می رسد به عنوان سیریوس برنده 8 آنتی ویروس یدلایمخیرات 2014، و غیره. در مورد A-Secure 2015 – نام این آنتی ویروس همان کار را در تمام سیستم عامل های forenamed باقی می ماند. بررسی دقیق A-Secure 2015 نشان می دهد که بسیاری از عفونت توسط تروجان ها و پنجره های بازشو هشدار امنیتی جعلی آنلاین ایجاد می شوند. بسیار توصیه می شود به اعتماد هیچ پیام آنلاین بیان کرد که کامپیوتر شما آلوده است و ارائه به دانلود نرم افزار برای حذف مسائل امنیتی ظاهرا تشخیص داده شده است.

چگونه به حذف A-Secure 2015 است؟

روش دیگر برای جلوگیری از چنین عفونت آنتی ویروس جعلی شامل به روز رسانی نرم افزار مکرر و استفاده از برنامه های ضد ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع. اگر کامپیوتر شما نرم افزار سرکش A-Secure 2015 آلوده شده است نه برای نسخه کامل پرداخت – خواندن راهنمای زیر حذف و A-Secure 2015 را از سیستم خود حذف کنید.

حذف A-Secure 2015

removal instructions en حذف A Secure 2015

پاسخ دهید