حذف Ad.adserverplus.com

Browser Hijacker

Ad.adserverplus.com پرشی چیست؟

Ad.adserverplus.com پرشی است یک پیام است که بر روی کامپیوتر شما را از جایی ظاهر می شود. این نشانه که کامپیوتر شما با برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است. آن معمولا داخل کامپیوتر همراه با رایگان موسیقی یا کلیپ بازیکن، پی دی اف سازندگان و مشابه نرم افزار آزاد می شود. کاربران تمایل دارند که بسیاری از مراحل نصب و این پایان راه دانلود برنامه های اضافی مانند این اسپای جست و خیز.

چگونه کار می کند Ad.adserverplus.com؟

Ad.adserverplus.com پرشی به حریم خصوصی تهاجمی پیام در نظر گرفته شده است. به عبارت دیگر این کوکی ردیابی است که جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را است. هر چند به طور کلی برخی از کوکی ها ممکن است مفید باشد، به عنوان آنها به یاد داشته باشید شما نام کاربر, کلمات عبور و سایر اطلاعات در وب سایت های خاص استفاده می شود برخی از آنها را برای فعالیت های کمی مزاحم استفاده می شود. به عنوان مثال، آنها می توانند اطلاعات در مورد وب سایت شما را بازدید و بعد با توجه به این داده ها، شما با تبلیغات شخصی سازی شده بر روی کامپیوتر خود بمباران آهنگ.

طبیعی است که اکثر کاربران نگران به این مجموعه داده های شخصی هستند و ممکن است حتی تماس Ad.adserverplus.com پنجره یک ویروس است. اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی شما را که به راحتی قابل حقیقت آن است که فقط یک نرم افزار ناخواسته و شما می توانید آن را حذف. برخی از کارشناسان امنیتی حتی توصیه به حذف برنامه های تبلیغی از تاییدیه های ناخواسته جلوگیری و کاهش خطر آلوده شدن توسط کلیک کردن بر روی برخی از لینک های مخرب.

چگونه برای حذف Ad.adserverplus.com

اگر می خواهید به حذف پنجره Ad.adserverplus.com، توصیه می کنیم پس مراحل زیر است که تضمین کند شما با خیال راحت انجام دهید. اول از همه، رفتن به شروع -> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در منطقه برنامه کلیک کنید. به دنبال هر گونه قطعات مربوط به Ad.adserverplus.com در لیست برنامه ها و آنها را حذف کنید. بسته به چه مرورگر استفاده می کنید, دستورالعمل زیر را دنبال کنید: برای مثال:

  • یعنی باز کردن و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.
  • را انتخاب کنید ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و همه چیز مربوط به Ad.adserverplus.com از لیست حذف کنید.
  • انتخاب ارائه دهندگان جستجو جستجو موتور شما قبل از استفاده و آن را به ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را انتخاب کنید. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  • “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید و یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

برای موزیلا فایرفاکس:

  • باز موزیلا فایرفاکس بروید “ابزار” “افزودنی”.
  • را انتخاب کنید “پسوند” Ad.adserverplus.com و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
  • رفتن “ابزار” → “گزینه ها”. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

برای گوگل کروم:

  • با کلیک بر روی آیکون سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم’، ‘گزینه’ را انتخاب کنید.
  • گزینه ‘پایه’ را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome به google.com و یا هر گونه دیگر مرورگر و سپس با کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  • را انتخاب کنید ‘گوگل’ و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

شما نیز به اسکن رایانه شما با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter توصیه می شود. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن را تضمین که همه تهدیدها می خواهد رفت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ad.adserverplus.com

پاسخ دهید