ad.xtendmedia حذف

Browser Hijacker

ad.xtendmedia چیست؟

اگر شما در حال گرفتن تبلیغ پنجره زشت و ناپسند از .com ad.xtendmedia سپس فرصت خوبی است که کامپیوتر شما آلوده است با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا بالقوه ناخواسته برنامه، به عنوان مثال وب مرورگر است افزودنی وجود دارد. اغلب سایبر crooks استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نوزادان به نمایش تبلیغات در کامپیوتر آلوده مایل به کسب درآمد سریع برخی از شرکت های تبلیغاتی. آنها حتی ممکن است زیرا ردیابی کلیک کنید تقلب و طرح های مشابه نیست حتی برای شرکت های پیشرو آسان موفق شوند.

نحوه تبلیغات?

چه آگهی برای محصولات خود و یا برای شرکت های دیگر و یا تبلیغات گوگل بسیاری از وب سایت تبلیغات، اجرای. با این حال شما همچنین وجود افزایش آگهی پاپ آپ با نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات (به طور معمول به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شناخته می شود) یک بسته نرم افزاری است که دریافت را نمایش می دهد یا نقش یک آگهی برای یک محصول یا خدمات بر روی رایانه از جمله تبلیغات بازشو از ad.xtendmedia است که ممکن است متوجه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ad.xtendmedia

اگر ما صادقانه اکثریت ما تبلیغات بازشو را بسیار تحریک کننده پیدا کنید. بسیاری از ما آنها را نمی دهد هر بیشتر از یک نگاه سرسری – به طور معمول به دنبال با تحریک پذیر “برو دور!” چیز عجیب و غریب است که هر چند دلیل شرکت قطعا به نظر می رسد در آنها به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده از نگه داشتن حداقل کمی موثر باشند که باید است. اما این همه وجود دارد این است که سخت نیست و نباید شما را به تفکر است که پنجره های بازشو صرفا تلاش برای فروش چیزی شما علاوه بر ایجاد درآمد برای خالق خود را به عنوان فریب، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز به نصب نرم افزار ناخواسته–یا بدتر، نرم افزارهای جاسوسی–بر روی کامپیوتر شما می توانید استفاده.

 

ad xtendmedia ad.xtendmedia حذف نرم افزارهای جاسوسی، به عنوان نام آن پیداست نرم افزار که نظارت دارد و بیشتر دقیق، جاسوس، پس شما می توانید آن را به دو عملکرد: برخی از نرم افزارهای جاسوسی جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از کامپیوتر شما و وب سایت هایی که شما استفاده کنید طوری که آن می تواند خیاط adverts بیشتر به منافع خود (بنابراین شما بیشتر احتمال دارد به کلیک بر روی آنها ساخت) اما spyware کوچک بیش از ذهن بازاریابی است. البته این مورد به دلیل نیست ad.xtendmedia هر گونه اطلاعات حساس یا شخصی جمع آوری نمی کند. اما با این حال، شما باید خطرات جاسوسافزار و عفونت.

بی پروا سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که همراه با نرم افزارهای جاسوسی یا این اطلاعات بیشتر خود را به دست آوردن و یا اطلاعات در فروش به شخص ثالث استفاده کنید. جاسوس افزار های مخرب نیز فاسد می توانید فایل ها و اسناد که شما بر روی کامپیوتر شما ذخیره شده اند.

همه سخت بدافزارها

آن که همه سخت بدافزارها و زمانی که نمی توان آن را به سرقت اطلاعات استفاده می شود که توسعه یک وب سایت می تواند برخی از هزینه های خود را جبران آن به احتمال زیاد ایجاد شده است اشاره باید کرد است. گاهی اوقات آن به کاربر رایگان داده می شود ممکن است یا حداقل قیمت کاهش می یابد با درآمد های مشتق شده از آگهی معنی که نرم افزار توسعه دهنده احتمال بیشتری برای توسعه و نگهداری محصول نرم افزار و ایجاد ارتقاء منظم است.

برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ممکن است آنچه را به عنوان شاخه – گاهی اوقات به نام trialware یا demoware شناخته شده است. Shareware نرم افزار شما فقط یک نمونه برای مدت زمان محدود داده می شود است. معمولا همچنین تنها ‘دزدکی حرکت کردن پیش از بسته کامل نرم افزار و برای تیز کردن اشتهای ما و ما می خواهیم برای خرید بسته کامل استفاده می شود. Shareware نرم افزار در چیزهای شگفت انگیز معامله واقعی است که برای ارائه در حالیکه چشنده کمی از مزایای اگر قادر به دریافت بسته کامل بود ما تجربه می تواند به ما دادن اشاره خواهد شد. ایمیل را به عنوان مثال; یک برنامه پست الکترونیکی چیزی به نام حالت سخت یکپارچه در برنامه نویسی ممکن است. شما می خواهید این صندوق ایمیل جدید دانلود, لذت بردن از با استفاده از حساب خود را با تمام توابع و منافع آن، با این حال پس از دوره آزمایشی خود را تا شما پس از آن سه گزینه داده می. استفاده از حساب خود را به عنوان آن در حال حاضر در نسخه کاهش (و احتمالا مزاحم!) خود را ارتقا کامل رایگان اما با آگهی و پنجره های پاپ آپ و یا در نهایت شما می توانید نسخه کامل با تمام امکانات و هیچ آگهی – اما قیمت.

بنابراین همانطور که ما دیده ایم که برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به سادگی تحریک کننده است, برخی داره ما در پرداخت چیزی شاید هرگز ما می خواستم و به احتمال بسیار زیاد می دانستیم دریافت رایگان (شما واقعا برای حساب ایمیل… باید پرداخت) و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه با نرم افزار ناخواسته مانند نرم افزارهای جاسوسی است که می تواند کار بزرگ آسیب. پس چگونه شما خودتان از ازار و خطر بالقوه ناشی از ad.xtendmedia محافظت پاسخ ساده است; بهترین آنتی ویروس شما می توانید بر روی کامپیوتر شما و آن همیشه بلند است تا به امروز حاصل نصب نرم افزار! چه تر است, من نشان می دهد چگونه به انتخاب ما از ad.xtendmedia خدمات و نحوه غیر فعال کردن شناسه دیجیتال و کوکی ردیابی.

چگونه برای حذف ad.xtendmedia

به ad.xtendmedia را از رایانه خود حذف کنید، لطفا حذف دستورالعمل زیر را دنبال کنید. اگر شما هر گونه سوال و یا پیشنهادات، لطفا ترک کنید. من سعی خواهد کرد به شما کمک کند یا پاسخ پرسش های شما. موفق باشید و امن

ad.xtendmedia دستورالعمل حذف:

1. اول از همه، توصیه می شود ضد تروجان نرم افزار را دانلود و اجرا اسکن کامل سیستم. آن را شناسایی و حذف این عفونت از کامپیوتر شما. سپس شما ممکن است دستي دستورالعمل های زیر را حذف آثار مانده hijacker این مرورگر را دنبال کنید. امیدوارم شما نمی خواهد که به انجام این کار.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ad.xtendmedia 2. حذف نوار ابزار مرورگر وب به تازگی نصب شده و سایر افزونه های جانبی مرورگر وب. شما همچنین باید نرم افزار به تازگی نصب شده را حذف کنید، چون فرصت خوبی است که پرهای و ad.xtendmedia تغییرمسیر شما در حال تجربه وجود دارد به خصوص نهاد و شاخه این برنامه یا وب مرورگر فایرفاکس است که آمد با آنها را ناشی از.

پاسخ دهید