حذف Adanak Virus

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Adanak

Adanak یک برنامه مخرب نیست و آن به ندرت به شما هر گونه تهدیدی می تواند. با این حال، یک زن و شوهر از حقایق مشکوک در مورد این برنامه است که شما باید بدانید وجود دارد. اول از همه، Adanak برچسب adware (برنامه که توسط تبلیغات پشتیبانی) و توله سگ (برنامه های ناخواسته). ثانیا، این نرم افزار توسط یک شرکت به نام سوپر LLC وب توسعه داده شد. تا آنجا که ما می دانیم، این شرکت مشکوک مسئول توسعه و انتشار مختلف adwares و غیر قابل استفاده پشتیبانی برنامه های کاربردی دیگر است. اگر این برنامه بی فایده را به سیستم خود اضافه سوم، شما ممکن است تبلیغات مزاحم Adanak همه جا را ببینید.

بالاخره غیر از تبلیغات آزار دهنده و پنجره های پرشی این نرم افزار مشکوک ممکن است استفاده از کوکی ردیابی و ضبط حضور خود را آنلاین. این برنامه ممکن است بسیاری از فعالیت های تردید پشت سر خود را آغاز. بنابراین، اگر شما آن را به خودتان نصب و یا تبلیغات Adanak از جایی می بینید، شما این برنامه اسرع باید حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adanak Virus

adanak حذف Adanak Virus

چگونه Adanak می ربودن به کامپیوتر من?

ما نمی توانم بگویم چیزی مثبت درباره این نرم افزار غیرقابل اعتماد است. علاوه بر این، Adanak Virus کامپیوتر خود را بی سر و صدا و unnoticeably را وارد کنید. توسعه دهندگان این برنامه مشکوک روش توزیع بسیار ناعادلانه است که بسته بندی نامیده می شود استفاده کنید. به عبارت دیگر Adanak معمولا همراه با اخبار از منابع ناشناخته سفر. از این رو، شما باید جلوگیری از نصب اخبار بدون چک کردن آنها را در اولین. مطمئن شوید که برنامه مورد نظر شما به اندازه کافی امن است. برای آن، مجوز کاربر نهایی (EULA) توافق بخش و به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است پیدا کنید. بهتر است از تجربه به عواقب بدی محتاط تر است. علاوه بر این، هنگام نصب تردید اخبار شما از آنجا که شما ممکن است این فرمت مشکوک نصب کلیک بر روی دکمه “بعدی” تمام وقت باید اجتناب از. مرحله تنها نصب پرش نیست. این نکات ساده باید به این برنامه ناخواسته نقطه قبل از آن را وارد رایانه شما کمک کند.

چگونه برای حذف Adanak سخت از کامپیوتر من?

برای حفاظت رایانه شما از برنامه های مشابه ناخواسته باید یک برنامه ضد جاسوس افزار قابل اعتماد استفاده کنید. دنبال این آموزش حذف و شما باید بدون مشکل Adanak را از رایانه خود حذف.

Adanak از رایانه خود حذف:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Adanak یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

خاتمه Adanak از مرورگر:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند Adanak.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adanak Virus

پاسخ دهید