حذف AdChoices

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف AdChoices

AdChoices (همچنین به عنوان یک ویروس AdChoices یافت می شود) برنامه غیرقابل اعتماد، که می تواند به دسته ‘سخت’ گنجانده شده است. دلیل اصلی که چرا ما می گویند: توضیح است که آن توانایی برای نشان دادن مقدار زیادی از پاپ آپ از آگهی های بازرگانی هر بار مردم شروع به مرور خود را (این پیام ها عمدتا در سمت راست دسکتاپ ظاهر می شود). آنها هنگامی که شما یوتیوب، فیس بوک و دیگر سایت های بازدید، اما مرورگر شما باز شدن شما نیز ممکن است متوجه انها باید نشان دهد. علاوه بر این، درست مثل هر سخت AdChoices سیستم ارتشاح بدون مجوز مناسب را خواسته شود. آن کند که با کمک نرم افزار رایگان.

رسمی این برنامه باید شما اطلاع مورد مختلف تجاری معاملات، کوپن های تخفیف مقایسه قیمت و کارهای مشابه. با این حال، هیچ کس می تواند تضمین کند که آنها نمی خواهد شما را به بازدید از وب سایت نا امن زور. همین دلیل است که توصیه می شود که در سیستم نصب بسیار مراقب باشید در هنگام داشتن AdChoices. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات خود، شما باید از AdChoices از رایانه خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AdChoices

AdChoices popup حذف AdChoices

چرا تبلیغات AdChoices را بر روی کامپیوتر من ببینید?

AdChoices شروع می شود به محض نصب آن بر روی کامپیوتر هدف آن نشان دادن خود تبلیغات. در بسیاری از موارد کاربران ناخواسته به نصب این سخت بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که آنها دانلود نرم افزار رایگان و یا شاخه موافقم. علاوه بر این، با توجه به قربانیان، Incredibar و بابل نیز علت تغییر مسیر AdChoices ممکن است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این و یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، فراموش نکنید که به نگه داشتن چشم در مراحل نصب نرم افزار رایگان. باید نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و علامت ناآشنا را پاک کنید. اگر می شود AdChoices داخل سیستم این برنامه ممکن است شروع به آغاز ویران کردن جدی وجود دارد. مراقب باشید که تبلیغات آن ممکن است شما را به وب سایت نا امن است که نه تنها ترویج محصولات اما مخرب نیز توزیع هدایت. همین دلیل است که توصیه می کنیم نمی روم AdChoices بر روی کامپیوتر. AdChoices حذف ASAP.

چگونه برای حذف AdChoices

به منظور خاتمه AdChoices آگهی شما باید کامپیوتر خود را با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی در اول اسکن کنید. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از چنین نرم افزار معتبر SpyHunter. علاوه بر این، چک لیست برنامه ها اضافه کردن/حذف مدخل های ناخواسته و اگر شما آنها را حذف کنید:

کلیک کنید شروع منو -> “کنترل پنل”–> “حذف برنامه” یا “افزودن/حذف برنامه ها” و دکمه “حذف برنامه” اگر شما AdChoices نتایج جستجو و مشابه نوشته را در لیست انتخاب کنید.

AdChoices را از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال AdChoices، نتایج جستجو و نوشته های مشابه و کلیک کنید ‘پاک’.
  • در حال حاضر باز یعنی یک بار دیگر و کلیک کنید -> ابزار اینترنت گزینه -> بند عمومی وارد گوگل یا دیگر آدرس آن را به طور پیش فرض صفحه شروع.

موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
  • پیدا کردن AdChoices، نتایج جستجو و نوشته های مشابه و کلیک کنید “حذف برنامه”. حالا باز موزیلا فایرفاکس یک بار -> گزینه های بیشتر, برو به ابزار -> عمومی -> راه اندازی و نمایش یک صفحه خالی زمانی را انتخاب کنید شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص وب سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:

  • Google Chrome را باز، کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و ‘مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید.
  • موتور جستجو به گوگل یا دیگر و حذف AdChoices، نتایج جستجو و مشابه نوشته از لیست را تغییر دهید.
  • سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AdChoices

پاسخ دهید