AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

Browser Hijacker

AddLyrics گسترش مرورگر است که وعده برای پیدا کردن و افزودن متن ترانه به هر آهنگ آن است که کاربران را در یوتیوب مشاهده است. در حالی که چنین قابلیت بسیار مفید به نظر می رسد کاربران کامپیوتر نباید نصب این افزودنی مرورگر–آن سخت است. هنگامی که AddLyrics نصب شده در مرورگر اینترنت کاربر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم)، این افزونه مرورگر مخرب “تبلیغات توسط این سایت” تبلیغات ناخواسته باعث می شود و هر بار کاربر کامپیوتر زبانه مرورگر جدید در مرورگر اینترنت خود را باز کنید در همچنین تولید کند ناخواسته تبلیغات پاپ آپ.

AddLyrics از صفحه آن را، با این حال اغلب این افزودنی مرورگر خود نصب در کامپیوتر کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دانلود دریافت می شود. چنین روش ارتقاء بسته بندی نامیده می شود و به طور گسترده ای توسط توسعه دهندگان نرم افزار رایگان یا دانلود وب سایت ها بصورت پول در اوردن ترافیک وب ورودی استفاده می شود. دلیل اصلی که چرا AddLyrics همراه با نرم افزار رایگان کسب درآمد – توسعه دهندگان نرم افزار آزاد است یا دانلود وب سایت ها هستند تولید درآمد برای هر نصب موفقیت آمیز از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. استفاده از این افزونه مرورگر توصیه نمی شود، آن است که پسوند مرورگر ناخواسته است که باید از رایانه شما حذف.

addlyrics adware AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

در حالی که AddLyrics ویروس نیروهای این افزودنی مرورگر کاربران برای مشاهده آگهی های مخرب است که ممکن است منجر به نرم افزار اضافی ناخواسته یا حتی نصب تروجان است. چنین تبلیغات در بسیار نیست توصیه می شود – روی اغلب چنین تبلیغات از شبکه های آگهی مشکوک می آید و مختلف خصوصی و کامپیوتر مسائل امنیتی ممکن است باعث شود. برای جلوگیری از چنین کاربران کامپیوتر نصب سخت باید همیشه توجه نزدیک به هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان است که آنها را از اینترنت دانلود کرده باشید، هر تیک تیک، که پیشنهاد می کنم برای نصب افزودنی دیگر مرورگر یا تغییر خود را اینترنت مرورگر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو را پاک کنید. برای حذف AddLyrics راهنمای حذف ارائه شده استفاده کنید.

برداشتن پس انداز خوش شانس:

addlyrics adware uninstall AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. برای “AddLyrics” را انتخاب کنید این مطلب را نگاه کنید و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. برای “AddLyrics” را انتخاب کنید این مطلب را نگاه کنید و روی حذف کلیک کنید.

برای هر یک چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است پس از حذف نصب AddLyrics رایانه خود را اسکن. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

AddLyrics از مرورگرهای اینترنت حذف:

addlyrics adware internet explorer AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف AddLyrics از اینترنت ExplorerClick “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال “AddLyrics”، را انتخاب کنید و غیر فعال کردن این مطلب.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف AddLyrics شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

AddLyrics را از Google Chrome حذف کنید:

addlyrics adware google chrome AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید. مکان یابی: “AddLyrics” را انتخاب کنید می توانید آیکون این مطالب و با کلیک بر روی یک سطل زباله.

AddLyrics از موزیلا فایرفاکس حذف:

add lyrics adware mozilla firefox AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “AddLyrics” غیر فعال کنید.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف AddLyrics شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AddLyrics ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

پاسخ دهید