حذف Adorika

دسته‌بندی نشده

Adorika چیست؟

Adorika، همچنین به عنوان آگهی.Adorika. com, خدمات تبلیغاتی است که با هدف افزایش نرخ تبدیل از وب سایت های مختلف, است که بازدیدکنندگان وب سایت به مشتریان پرداخت تبدیل است. این سرویس را می توان در سیستم عامل، از جمله وب سایت موبایل ها و وب سایت های شبکه های اجتماعی متفاوت است. مشتریان Adorika شامل سونی, نوکیا, SpeedDate, Schwarzkopd و تولید برخی از محصول. علاوه بر این، مشترک با Rightmedia doubleclick توسط گوگل ADSYS و appnexus کار می کند Adorika. دانلود ابزار حذفبرای حذف Adorika

حتی اگر این سرویس تبلیغاتی معروف به دلیل بزرگترین مشتری آن است، باید همچنین در نظر داشته باشید که آن را به صاحبان وب سایت حیله گر، بیش از حد کار می تواند، که ممکن است برخی از برنامه های اسرار جمله به رایانه را آلوده یا به دست آوردن اطلاعات مدارک خود را نگه دارید. به این معنی که Adorika ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به شما با تبلیغات مختلف که ممکن است هیچ ارتباط منافع خود را ارائه. Adorika هنگامی که برخی از نرم افزار تبلیغاتی مزاحم و یا ناخواسته برنامه بر روی کامپیوتر نصب شده است آگهی های معمولا نمایش داده شوند. آخرین تحقیقات در مورد تبلیغات Adorika نشان داد که تبلیغات نمایش داده شده هنگامی که خبره نوار ابزار نصب شده است. این پسوند در مرورگر می تواند همچنین برخی از تغییرات را در مرورگر و تزریق نتایج جستجو بی ربط در صفحه نتایج جستجو است به همین دلیل است که شما باید نیست صبر کنید اما حذف نوار ابزار و تبلیغات Adorika از کامپیوتر.

remove adorika حذف Adorika چه تر است, Adorika آگهی به احتمال زیاد به نمایش داده می شود هنگامی که کوکی ردیابی به نام YieldManager یا ad.yieldmanager.com در مرورگر خود قرار داده است. اگر شما هنوز آن را از مرورگرهای اینترنت حذف آن جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های خود را مربوط به مرور. این آدرس ها که بازدید می کنید تبلیغات می بینید و با کلیک بر روی و مانند پرونده، طوری که اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد تبلیغات هدفمند.

برای حذف تبلیغات Adorika که قادر به ارائه محصولات و سرویس های مختلف ممکن است، باید از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند استفاده کنید. حتی اگر دستي ممکن است کافی باشد، ما با ارائه دستورالعمل در مورد چگونگی حذف برنامه ناخواسته و تنظیم مجدد مرورگر; با این حال، شما باید در خاطر داشته باشید که سیستم نیاز به اسکن نگه دارید بعد از حذف برنامه ناخواسته.

چگونه برای حذف Adorika

هنگامی که تلاش برای Adorika را از رایانه خود حذف شما باید اولا آن را از طریق افزودن/حذف برنامه ها پاک کنید. برای که باز: کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های لیست. در اینجا به دنبال Adorika و یا نام مشابه و حذف را کلیک کنید. پس از آن، فراموش نکنید که اسکن سیستم با انتشار SpyHunter، یا دیگر ضد مخرب ابزار و مطمئن شوید که هیچ ورودی مخرب در سمت چپ دستگاه وجود دارد.

در نهایت، Adorika از هر یک از مرورگرهای وب خود را حذف: مناينترنت، اکسپلورر: باز اینترنت اکسپلورر رفتن “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال Adorika و “حذف” را کلیک کنید. شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجوی خود را تغییر دهید به حالت عادی بازگشت.

گوگل کروم:

باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف Adorika و دیگر نوشته های غیر ضروری را از لیست. شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجوی خود را تغییر دهید به حالت عادی بازگشت.

موزیلا فایرفاکس:

موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “افزودنی” و پیدا کردن Adorika و “حذف برنامه” را کلیک کنید. شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجوی خود را تغییر دهید به حالت عادی بازگشت.

پاسخ دهید