حذف Adpeak

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف Adpeak؟

Adpeak برنامه ناخواسته است که بر روی کامپیوتر شما بدون دانلود آن وجود دارد نشان می باشد. گسترش بیشتر همراه با محافظ عقرب، که در حال حاضر بحث آنلاین مختلف آغاز شده است. بسیاری از فروشندگان امنیتی این نرم افزار تست شده اما آنها هر گونه روابط به ویروس ها یافت نشد. به نظر می رسد که مشکلات اصلی است Adpeak روش توزیع و فعالیت اضافی خود که بر پایه تبلیغات مداوم و تاییدیه به وب سایت های ناشناخته است. ما به شدت توصیه زیرا آنها ممکن است شما را به نصب برنامه های بی فایده فریب این تبلیغات را نادیده گرفتن. اگر شما متوجه Adpeak بر روی کامپیوتر شما، شما باید آن را با spware ضد قابل بررسی و حذف فایل های مخرب.

چگونه نفوذ Adpeak می توان کامپیوتر من?

Adpeak عمدتا در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه گسترش. ما درباره این روش توزیع صدها بار مورد بحث است. اگر شما هنوز هم نمی دانم, چگونه برای جلوگیری از چنین نفوذ، به خاطر داشته باشید که ساده ترین راه برای انجام این کار این است که تکیه بر نصب سفارشی و یا پیشرفته. پس از آن انتخاب را مطمئن شوید که شما چک باکس ها تمام است که ادعا می کنند که شما تایید نصب Adpeak، عقرب محافظ و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بردارید. اگر شما دریافت این برنامه بر روی کامپیوتر شما، شما ممکن است متوجه آن تبلیغات comemrcial. علاوه بر این، برنامه هایی نیز برای تغییر صفحه شروع و یا موتور جستجوی پیش فرض و تنظیمات دیگر تنظیم می شوند.

چگونه برای حذف Adpeak

اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر Adpeak، محافظ عقرب و سایر نوزادان، شما باید دنبال این دستورالعمل:

 • اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد و حذف همه چیز چه آن را تشخیص. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter،
 • به محض این که نوشته های مخرب را از سیستم حذف برای این برنامه در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها نگاه کنید. که:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال محافظ عقرب Adpeak و مشابه نوشته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

نکته: از آنجا که آنها متوجه شد گرفتن نقش در توزیع این adwares شما نیز این برنامه ها حذف باید: LyricsSay-1، LyricXeeker HD به همراه، Browse2Save، WebCake 3.00 DownloadTerms 1.0, LyricsBuddy-1-SuperLyrics-1, ElectroLyrics 1, a2zLyrics-1، SimpleLyrics، 1ClickDownload، Superfish، Yontoo و FBPhotoZoom.

پس از آن، هر یک از مرورگر شما با کمک این مراحل تعمیر:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت -> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف Adpeak، عقرب محافظ، نوار ابزار Softonic برای اینترنت اکسپلورر و کروم LyricsSay-1، LyricXeeker HD به همراه، GetLyrics، LyricsMonkey-1، Browse2Save، TubeSing-3, WebCake و هر فرمت ناشناخته.
 2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> -> ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجو شما قبل از استفاده.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن Adpeak، محافظ عقرب, 1 LyricsSay, LyricXeeker HD به همراه، GetLyrics، LyricsMonkey-1، Browse2Save، TubeSing-3, WebCake و نوشته های دیگر که برای شما و کلیک کنید “حذف برنامه” ناشناخته.
 2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”، پیدا کردن Adpeak، محافظ عقرب، نوار ابزار Softonic برای اینترنت اکسپلورر و کروم، LyricsSay 1 LyricXeeker HD به همراه، GetLyrics، LyricsMonkey-1، Browse2Save، TubeSing-3, WebCake و سایر پسوندهای ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. اکنون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adpeak

پاسخ دهید