حذف Ads.ads-ki.com

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Ads.ads-ki.com

Ads.ads-ki.com پلت فرم سرزده سخت پشتیبانی است که تحت تاثیر قرار Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer است. در صورت مشاهده پنجره های بازشو از این پلت فرم به این معنی است که کامپیوتر شما با نرم افزار سخت نفوذ بود.

ما به شما هشدار که این برنامه ممکن است صفحه اصلی خود به Ads.ads-ki.com بدون اجازه شما تغییر. قبل از آن شما مشکل ایجاد می شود Ads.ads-ki.com را از رایانه خود حذف کنید.

Ads ads ki com virus حذف Ads.ads ki.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads.ads-ki.com

Ads.ads-ki.com چکار می کند؟

برنامه های کاربردی سخت ایجاد درآمد برای هر کلیک بر روی پیوندهای پشتیبانان مالی. متاسفانه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برای آسیب است که شما ممکن است تجربه در صفحات اشخاص ثالث مسئولیتی ندارد و نتیجه آن نه آنها را بررسی. شما به کلیک بر روی تبلیغات نمایش داده شده در معرض خطر خود را انتخاب کنید و به عنوان یک نتیجه، ممکن است به وب سایت مخرب کارگردانی. تهدید مداوم عفونت مخرب یکی از دلایل اصلی که چرا برنامه های تبلیغی معمولا خطرناک در نظر گرفته است. توصیه می کنیم برای خلاص شدن از Ads.ads-ki.com اسرع وقت است.

جریان ثابت از تبلیغات نیز بسیار تحریک کننده و آزار دهنده است. اغلب اوقات، شما مشاهده پنجره های پرشی که ادعای خود را فلش پرداخت کننده, مدیا پلیر, و دیگر برنامه های مشابه باید به روز شود. با این حال، شما باید به خاطر که این نوع نرم افزار تنها در صفحه رسمی باید بهنگام سازی شود. متوجه شده بود اگر کلیک کنید یک پنجره پرشی که توسط Ads.ads-ki.com ارائه که شما تصادفی برخی از نصب های مشکوک ممکن است دانلود. این برنامه پشتیبانی سخت نیز ممکن است به شما نشان متعدد تبلیغات تجاری است که فقط به عنوان مزاحم پاپ آپ نرم افزار منسوخ شده است.

این نوع از برنامه ها می تواند همچنین پیگیری فعالیتهای اینترنتی خود را و دیگر غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری. آن ممکن است ضبط سابقه مرور نمایش داده شد جستجو موقعیت جغرافیایی و غیره. این اطلاعات برای سفارشی تبلیغات و آنها را جذاب تر استفاده می شود. برای این ترفند پاییز و ماندن از تبلیغات. بهترین، خواهد بود اگر شما فقط می خواهم به از بین بردن Ads.ads-ki.com همراه نرم افزار.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در از طریق فایل پیوست ایمیل اسپم پس از شما برخی از پاپ آپ تصادفی کلیک و یا پس از شما را به دست آورد نرم افزار بدون توجه کافی به فرایند نصب sneaked ممکن است. شما باید یاد بگیرند می کنه در آینده، در غیر این صورت شما با یک مشکل جدی تر از فقط سخت ممکن است در نهایت.

چگونه به حذف Ads.ads-ki.com

در این مقاله شما دستورالعمل در مورد چگونگی حذف Ads.ads-ki.com پیدا کنید. اگر شما به دنبال آنها شما قادر خواهید بود به صورت Ads.ads-ki.com سیستم خود را بدون مشکل بیش از حد. البته، شما همچنین می توانید حذف خودکار Ads.ads-ki.com را انتخاب کنید. که باید معتبر ضد جاسوسی را نصب کنید و اجازه دهید آن را مقابله با مشکل خود را.

حذف Ads.ads-ki.com

ویندوز ایکس پی

  • شروع به باز کردن منو و انتخاب کنترل پنل کلیک کنید.
  • شیر افزودن یا حذف برنامه ها و حذف Ads.ads-ki.com.

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R را در همان زمان و نوع را در صفحه کنترل کلیک کنید.
  • را وارد کنید را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه.
  • پیدا کردن و حذف Ads.ads-ki.com.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • دکمه شروع را کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و Ads.ads-ki.com را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads.ads-ki.com

پاسخ دهید