حذف Ads by Allgenius

دسته‌بندی نشده

Ads by Allgenius چیست؟

شما باید جلوگیری از روی Ads by Allgenius به عنوان آنها قابل اعتماد نیست. Allgenius مشکوک پشتیبانی نرم افزار توسعه یافته توسط SuperWeb LLC است. این شرکت بدنام برای انواع برنامه های تبلیغی مانند Offerswizards و Yula و SaveOn و SkyWebber و بسیاری دیگر می باشد. آنها همه کار در یک موضوع مشابه: بعد از آنها وارد سیستم های کامپیوتری خود را، شما شروع به دیدن تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها روی صفحه نمایش شما. که هدف اصلی این برنامه است. Allgenius به احتمال زیاد کامپیوتر شما را از طریق همراه وارد شده است. چیزی در مورد برنامه مفید وجود دارد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Ads by Allgenius شما باید این سخت از کامپیوتر خود حذف کنید.

Ads by Allgenius حذف Ads by Allgeniusدانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Allgenius

Allgenius چگونه کار می کند؟

اگر شما توجه به روند نصب آن را پرداخت Allgenius نهاد و شاخه نصب می شود. اگر شما روی Next کلیک کنید و یا قبول تمام وقت بدون چک کردن اطلاعات ارائه شده شما با برنامه های ناخواسته پایان. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از دفعه بعد که شما دانلود نرم افزار رایگان، شما باید نصب پیشرفته را انتخاب کنید و بردارید همه اضافی ارائه می دهد. اگر شما این کار، شما هنوز هم قادر خواهید بود به دست آوردن نرم افزار است که شما در ابتدا می خواستم و جلوگیری از برنامه های کاربردی بی فایده مانند هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگرهای.

Ads by Allgenius ممکن است توسط برنامه ارائه شده است، اما آنها آن تایید نمی شوند. بنابراین تبلیغات شخص ثالث است که شما ممکن است مشروع. شما نمی تواند اطمینان حاصل کنید که محتوای تبلیغات و آگهی ها و پنجره های بازشو راستگو است. است که چرا شما باید بسیار مراقب این توصیه می کنیم و آنها را در تمام هزینه های اجتناب کنند. اگر شما روی یک لینک خراب شده می تواند شما را به وب سایت های مخرب هدایت کلیک کنید. شما می توانید سیستم خود را با نرم افزارهای جاسوسی و تروجان آلوده. شما همچنین می تواند افشای اطلاعات شخصی خود را به شخص ثالث غیر قابل اعتماد. ما پیشنهاد می کنیم تا زمانی که شما Ads by Allgenius از مرورگر شما از بین بردن شما آگهی تمام ماندن.

چگونه به حذف Ads by Allgenius

هیچ راه حل بهتر برای حذف Ads by Allgenius از استفاده از ابزار ضد تروجان وجود دارد. Remover مخرب را اسکن کامپیوتر شما، نرم افزار ناخواسته بالقوه را شناسایی و از بین بردن Ads by Allgenius از کامپیوتر شما. شما داشته باشد به نگرانی در مورد مشکلات مشابه در آینده به عنوان پیشگیری از تروجان و ابزار حذف رایانه از عفونت های آنلاین دیگر محافظت می کند. تا زمانی که شما آن را نصب, شما قادر خواهید بود به فهرست وب سایت با خیال راحت. اگر شما می خواهید برای حذف Ads by Allgenius دستی، از سوی دیگر نیز امکان پذیر است. شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف دستی Ads by Allgenius

از بین بردن Ads by Allgenius از ویندوز 8

  • حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
  • بعد از نوار جذابیت به نظر می رسد، تنظیمات را کلیک کنید
  • رفتن به کنترل پنل -> حذف یک برنامه
  • را انتخاب کنید و حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

حذف Ads by Allgenius از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
  • Allgenius را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Ads by Allgenius از ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • را انتخاب کنید و خاتمه Allgenius

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Allgenius

پاسخ دهید