حذف Ads by AppEnable

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف AppEnable

AppEnable برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که از خانواده SuperWeb می آید و شبیه به کلید آهک مارمولک راک ترنر تبلیغات Rater راد، و غیره است. آن را وارد رایانه خود را به شیوه ای مخفی و شروع نمایش آگهی های مختلف بسیاری از. خود را به عنوان یک برنامه مفید که کمک می کند تا پول شما ذخیره روست. با این حال، شما باید بدانید که در واقع بیشتر از مفید و مضر است. اگر شما تا کنون آن را داخل کامپیوتر خود را در مقاله زیر که چرا شما باید حذف AppEnable، شرح خواهیم داد.

AppEnable چکار می کند؟

پس AppEnable وارد سیستم شما، آن بلافاصله شروع جمع آوری اطلاعات در اینترنت گشت و گذار عادات. که برای ارسال به شما سفارشی تبلیغات تجاری، رقص برای شما بر روی این لینک کلیک کنید تا آن به وب سایت AppEnable با حمایت تغییر مسیر ممکن است این سخت می کند. مشکل این است که از آنجا که AppEnable نمی مانیتور نمایش تبلیغات می کند که این وب سایت ویروس ها، شامل ممکن است. این بدان معناست که هر زمان که شما در لینک ارائه شده، شما خطر گرفتن رایانه آلوده کلیک کنید. برخی از این وب سایت ممکن است واقعا مفید باشد، اما ممکن است برخی که می تواند کامپیوتر خود را با تروجان ها، ویروس ها و دیگر malwares آلوده. خطر شمار این سخت برای کامپیوتر شما را نمی توان نادیده گرفت حتی اگر شما قادر به چشم پوشی از پنجره های بازشو ثابت و آزار دهنده است. شما را به حذف AppEnable توصیه می کنیم.

AppEnable adware حذف Ads by AppEnable

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by AppEnable

AppEnable وارد کامپیوتر شما همراه با نرم افزار رایگان. برای جلوگیری از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از داخل کامپیوتر شما، شما باید جلوگیری از هر دانلود از وب سایت خراب شده. اگر شما تصمیم به نصب چیزی را از این منبع به هر حال شما به حداقل مراحل نصب را با دقت دنبال توصیه می کنیم. با این حال این درخواست ممکن است بسیار دشوار را برای شما به اطلاع AppEnable و مشابه adwares اغلب برای اجازه به کامپیوتر شما وارد کنید بپرسید. این خواسته در طول دانلود, به عنوان آنها باید متاسفانه بسیاری از کاربران نصب مانیتور. این سهل انگاری است چه adwares و برنامه های مشابه به “دزدکی حرکت کردن در داخل رایانه” استفاده کنید. مطمئن باشید به جعبه است که نشان می دهد دانلود برنامه های اضافی را پاک کنید.

این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز می تواند رایانه شما از طریق ایمیل های اسپم که گاهی کلاهبرداری مشتریان به نصب برنامه های ناخواسته و یا حتی خطرناک برسد. اگر شما در مورد امنیت کامپیوتر شما مراقبت، همه در همه، شما AppEnable اسرع پاک خواهد کرد.

چگونه به حذف AppEnable

وجود AppEnable در کامپیوتر شما آسیب پذیری سیستم شما را نشان می دهد. این کاملا ممکن است که بیش از یکی از برنامه های ناخواسته در هیئت مدیره است. شما باید برخورد با این مشکل شروع در حق دور. اولین اقدام باید حذف AppEnable. دستورالعمل نحوه حذف AppEnable زیر این مقاله ارائه شده است. پس از اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوسی معتبر. شما باید AppEnable را اجازه دهید و دیگر برنامه های مشابه اخلال در امنیت کامپیوتر شما. بلافاصله AppEnable را پاک کنید.

ویندوز 8

  • کلید ویندوز و نوع را در صفحه کنترل را کلیک کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • AppEnable را انتخاب کنید.
  • کلیک کنید AppEnable را پاک کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
  • در AppEnable راست کلیک کنید و آن را پاک کنید.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
  • AppEnable را انتخاب کنید و آن را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by AppEnable

پاسخ دهید