حذف Ads by BrowseIgnite

دسته‌بندی نشده

BrowseIgnite چیست؟

BrowseIgnite برنامه پشتیبانی است که شما با تبلیغات نشاندار شده ‘Ads by BrowseIgnite’ است. نرم افزار به عنوان یک افزونه مرورگر شما جستجو برای اطلاعات سریع تر کمک خواهد کرد که تبلیغ می شود. وب سایت رسمی است که در آن برنامه با استفاده از عبارات عمومی مانند “مرورگر دقیق”، “مرور بهتر” و غیره توضیح داده شده است. اجازه شما متن برجسته و آن را به عنوان یک عبارت جستجو استفاده کنید یا آن را بر روی وب سایت شبکه های اجتماعی پست قرار است.

هر چند دکمه دانلود در صفحه وجود دارد، آن نیست به کار می رسد. که بدان معنی است که برنامه سفر همراه با نرم افزار رایگان است که همیشه نشانه بد است. ما توصیه می کنیم که شما سخت را از سیستم خود حذف و بنابراین خلاص شدن از Ads by BrowseIgnite.

BrowseIgnite ads حذف Ads by BrowseIgnite

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by BrowseIgnite

BrowseIgnite چگونه کار می کند؟

ویژگی اصلی BrowseIgnite است که آن شخص ثالث آگهی را روی صفحه نمایش می دهد. برنامه شما پنجره های بازشو تبلیغات ویدئویی بنرها و آگهی دیگر هر کدام صفحه را بازدید می کنید نشان می دهد. آن خواهد شد شما را با محتوای تجاری بمباران به سادگی از آنجا که نویسنده برنامه سود چگونه است. شما باید در ذهن داشته باشیم این است که Ads by BrowseIgnite قابل اعتماد نیست. شما به راحتی می تواند به معرض داده های نا امن و کامپیوتر خود را با یک نرم افزار مخرب آلوده. هیچ دلیلی که چرا شما می خواهید برای این شانس وجود دارد. و به همین دلیل است که از مرورگر شما باید Ads by BrowseIgnite از بین بردن.

یکی دیگر از ویژگی BrowseIgnite واقعیت است که آن آهنگ، کوکی ها و نتیجه رفتار خود را آنلاین ثبت است. اگر چه سخت معمولا تنها غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری ادعا می کند ممکن است که برخی از داده های شخصی جمع ممکن است به عنوان خوبی است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این شما باید برنامه را خاتمه دهد.

چگونه برای حذف Ads by BrowseIgnite از سیستم من?

اگر شما می خواهید برای از بین بردن Ads by BrowseIgnite از کامپیوتر شما، شما باید فسخ BrowseIgnite. خوشبختانه، که نباید بیش از حد دشوار است برای انجام است. معمولا آن را ممکن است به حذف برنامه های ناخواسته از طریق کنترل پانل است. دستورالعمل های بیشتر دستي زیر مقاله ارائه شده است. اگر با این حال، شما به می خواهید مطمئن شوید که کامپیوتر شما پاک و حفاظت شده است شما باید دانلود و نصب یک ابزار پیشگیری و حذف نرم افزارهای مخرب. برنامه امنیت سیستم شما را اسکن و شناسایی تهدیدات بالقوه تمام. شما سپس می خواهد بتواند نه تنها حذف Ads by BrowseIgnite بلکه سایر عناصر ناخواسته. هنگامی که کامپیوتر شما پاک است و علاوه بر این، ابزار ضد بدافزارها تا زمانی که شما آن را نصب آن باقی می ماند که راه را برای مطمئن شوید.

حذف Ads by BrowseIgnite

Ads by BrowseIgnite را از ویندوز 8 حذف

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BrowseIgnite

حذف Ads by BrowseIgnite از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BrowseIgnite پاک

حذف Ads by BrowseIgnite از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → BrowseIgnite → را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by BrowseIgnite

پاسخ دهید