حذف Ads by Cinemax

دسته‌بندی نشده

Ads by Cinemax چیست؟

اگر Ads by Cinemax را در مرورگر خود ببینید شما احتمالا به تازگی برنامه ای به نام Cinemaxنصب. Cinemax, همچنین به عنوان شناخته شده CinemaxMe پشتیبانی نرم افزار ایجاد شده توسط منبع ناروتو است. این برنامه بسیار شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند PicRec، SmartWeb، PremierOpinion و غيره است. قرار است بهتر فیلم خود را تجربه توسط dimming چراغ صفحه نمایش خود را مشاهده.

که، با این حال، هدف اصلی از این برنامه نیست. نرم افزار به منظور ایجاد سود توسط مولد ترافیک وب سایت توسعه داده شد. بنابراین با یک مقدار بی پایان آگهی ارائه خواهد شد و لینک حمایت مالی. تنها راه برای خلاص شدن از شر Ads by Cinemax به حذف نرم افزار ناخواسته است.

Ads by Cinemax حذف Ads by Cinemax

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Cinemax

Ads by Cinemax چطور کار می کنند?

آن ها در حال حاضر ذکر شده است، چون شما Cinemax نصب شده بر روی کامپیوتر خود شما را به عنوان Ads by Cinemax. این برنامه سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. بنابراین تعجب آور است که شما نه نصب آن در همه ممکن است به خاطر آن معمولا از طریق همراه توزیع شده است. Cinemax سرعت اینترنت شما توسط مرورگر خود را با آگهی های مختلف پر بدن افت می کند. همانطور که شما ناخواسته ممکن است کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده روی Ads by Cinemax توصیه نمی شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این تا زمانی که شما از بین بردن Ads by Cinemax از مرورگر خود شما از تمام آگهی باید بماند.

حتی اگر شما فکر می کنید که Cinemax ممکن است برنامه ای مفید، هنوز آن را پاک کنید توصیه می کنیم. درخواست آهنگ های کوکی های خود را به ثبت فعالیت های آنلاین خود را. این اطلاعات به اشخاص ثالث بدون رضایت شما فروخته می شود. همچنین ممکن است برای ایجاد آگهی های شخصی است که توجه شما را جلب خواهد کرد استفاده شود. نمی شود این فریب. بسیار محتمل است که اطلاعات شما بر روی صفحه شما را به چیزی برای انجام با منافع خود هدایت می شوید خواهید دید نیست.

چگونه برای حذف Ads by Cinemax از کامپیوتر من?

شما می توانید Ads by Cinemax Cinemax که دشوار است به انجام است که با حذف حذف. دو گزینه شما می توانید از انتخاب وجود دارد: دستی و یا اتوماتیک ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف. اگر شما انتخاب می کنید به Ads by Cinemax به خاتمه دستی شما راهنمای گام به گام برداشتن زیر مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، انتخاب گزینه دوم شما را به پیاده سازی قابل اعتماد ضد برنامه های مخرب که انجام اسکن سیستم و تشخیص همه تهدیدها است که ممکن است بر روی کامپیوتر خود داشته باشد. شما قادر به حذف Ads by Cinemax و به عنوان remover مخرب نیز از تهدیدات امنیتی اینترنتی مشابه از هم اکنون در رایانه شما را به لذت بردن از مرور اینترنت ایمن خواهد بود.

راهنمایی در مورد حذف Ads by Cinemax

Ads by Cinemax را از مرورگر خود پاک کنید:

Internet Explorer

 1. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و سپس مدیریت افزونه های جانبی
 2. نوار ابزارها و پسوندها را انتخاب کنید و حذف Cinemax

موزیلا Firefox

 1. دکمه Shift + Ctrl + A برای باز کردن افزودنی
 2. برو به برنامه های افزودنی و حذف Cinemax

Google Chrome

 1. در منو کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید
 2. به الحاقات مراجعه و از بین بردن Cinemax

Cinemax را از سیستم خود حذف کنید:

ویندوز ایکس پی

 1. شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها
 2. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 1. شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه
 2. سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 1. حرکت مکان نما به سمت راست پایین و تنظیمات را انتخاب کنید
 2. باز کردن کنترل پنل -> حذف یک برنامه
 3. برنامه را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Cinemax

پاسخ دهید