حذف Ads by CloudGuard

دسته‌بندی نشده

Ads by CloudGuard چیست؟

اگر Ads by CloudGuard را در مرورگر خود ببینید به این معنی است که کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نام نرم افزار CloudGuard آلوده شده است. سفر برنامه همراه با نرم افزار رایگان و شاخه, پس از آن نه ممکن است که شما چگونه آن را وارد رایانه شما متوجه نمی بود. نرم افزار وب سایت رسمی خود، با این حال، شما هنوز برنامه را از آنجا دانلود کنید.

در این وب سایت نرم افزار به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از محتوای وب نا امن و یا توهین آمیز توصیف است. متاسفانه برنامه وعده های خود تحویل. چه آن را تحویل با این حال، بسیاری از تبلیغات و پاپ آپ است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Ads by CloudGuard شما باید CloudGuard را از رایانه خود حذف کنید.

Ads by CloudGuard حذف Ads by CloudGuard

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by CloudGuard

CloudGuard چگونه کار می کند؟

با وجود توضیحات آن در صفحه وب رسمی از برنامه CloudGuard برنامه قابل اعتماد است. هر چند آن وعده “ابتکاری حفاظت لایه” که نامناسب و خطرناک صفحات مسدود خواهد شد، چیزی از نوع نشانی از آن. نه تنها کاربرد این صفحات را مسدود نمی کند، در واقع مرورگرهای خود را حتی بیشتر بی فایده و ناامن محتوای پر. این به شما ارائه با آگهی ها، پاپ آپ، میان بافتی کامل و دیگر انواع تبلیغات. چه بدتر, با این حال، که این آگهی در واقع شما به تروجان افشای ممکن است است. اگر شما روی یک لینک خراب کلیک کنید شما می توانید کامپیوتر خود را با یک برنامه مخرب آلوده. به منظور اجتناب از این خطرات غیر ضروری, شما باید از بین بردن Ads by CloudGuard از مرورگرهای خود را.

همانطور که روشن است که نمی CloudGuard خودتان دانلود کردید، برنامه سیستم خود را از طریق همراه باید وارد شده اند. نرم افزار رایگان تمایل به سفر با برنامه های ناخواسته است که به طور خودکار نصب اگر شما سریع و یا توصیه گزینه نصب را انتخاب کنید. اگر شما را انتخاب کنید جستجوی پیشرفته نصب و رد همه اضافی ارائه می دهد با این حال، آنها می تواند اجتناب شود. ما نشان می دهد شما که دفعه بعد شما نصب نرم افزار و یا شاخه.

چگونه به حذف Ads by CloudGuard

خوشبختانه، این که به حذف CloudGuard دشوار است. به منظور حذف Ads by CloudGuard از مرورگر خود شما باید به برنامه از سیستم خود حذف کنید و آن را از لیست برنامه های افزودنی مرورگر خود حذف کنید. است که اگر شما می خواهید به Ads by CloudGuard به خاتمه دستی. اگر از سوی دیگر می خواهید برای خلاص شدن از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به طور خودکار، شما می توانید ابزار حذف تروجان استفاده کنید. آن را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی تهدیدات و Ads by CloudGuard به طور کامل از بین بردن. علاوه بر این، نرم افزار امنیتی همچنین رایانه در آینده توسط محافظ آن را از سایت های مشکوک و برنامه های مختلف محافظت می کند.

حذف Ads by CloudGuard

CloudGuard را از ویندوز حذف کنید:

ویندوز ایکس پی/7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
 • CloudGuard انتخاب و حذف و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • جذابیت نوار →Settings → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Ads by CloudGuard حذف از مرورگر:

Internet Explorer

 • دنده نماد → افزودنی مدیریت → نوار ابزارها و پسوندها
 • را انتخاب کنید و حذف CloudGuard

موزیلا Firefox

 • موزیلا Firefox منو → → افزودنی پسوند
 • را انتخاب کنید و حذف CloudGuard

Google Chrome

 • Google Chrome منو → → پسوند ابزار
 • می توانید با کلیک بر روی سطل زباله کنار CloudGuard
 • روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by CloudGuard

پاسخ دهید