حذف Ads by Edu

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Ads by Edu

اگر Ads by Edu را در مرورگر خود ببینید به این معنی که شما پشتیبانی نرم افزار بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. Edu, همچنین شناخته شده به عنوان Edu App، برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تولید مختلف تبلیغات بنر لینک و پنجره های پرشی که شما روی صفحه نمایش شما است. سازگار با تمام مرورگرهای است بنابراین به دیگری تعویض تفاوت را ندارد. Edu به احتمال زیاد سیستم شما با دیگر نرم افزار رایگان و یا شاخه وارد شده است.

این برنامه توسط SuperWeb LLC ایجاد شد و آن را شبیه به دیگر محصولات این شرکت مانند SaveON، Zebar Donkick Techgile Fortunitas DoughGo و بسیاری دیگر. از آنجا که هیچ چیز مفید مورد استفاده وجود دارد، توصیه می کنیم که شما را از Ads by Edu خلاص.

edu ads حذف Ads by Edu

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Edu

Edu چگونه کار می کند؟

اگر Edu App را در سیستم خود دارید، شما adverts برچسب “Ads by Edu”، “ارائه شده توسط Edu” و مشابه در روی صفحه نمایش شما ظاهر هر کدام صفحه را بازدید می کنید را ببینید. سایت به همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به هیچ وجه برای آن تبلیغات پر ندارد. تمام صفحات مورد علاقه خود را آب گرفتگی و از همه بدتر است، برخی از تبلیغات کاملا جعلی است. کلیک کردن بر روی تبلیغات جعلی می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته مختلف مانند عفونت های مخرب، دریافت نرم افزار جعلی که معمولا حتی بیشتر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، خسارت های مالی و به همین ترتیب معلوم می شود. که چرا شما باید سعی کنید به ماندن همه تبلیغات مرتبط تا زمانی که شما Ads by Edu در مجموع خاتمه با برنامه غیر قابل اعتماد است.

قبل از حذف Ads by Edu شما نیاز به دانستن چگونه برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده است. به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته همراه با نرم افزار شخص ثالث رایگان توزیع شده است. در طول مراحل نصب نرم افزار شما با پیشنهاد برای به دست آوردن برنامه های اضافی ارائه شده است. این برنامه ها اغلب هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر است. اگر شما نیست به طور خاص این پیشنهاد کاهش می ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به طور خودکار نصب کنید. دفعه بعد شما در حالت نصب پیشرفته را انتخاب کنید و تمام برنامه های غیر ضروری عدم انتخاب حاصل.

چگونه به حذف Ads by Edu

خوشبختانه، این که مشکل برای از بین بردن Ads by Edu از مرورگر خود است. همه شما باید انجام دهید این است که Edu App را از سیستم خود حذف کنید. این به طور خودکار و یا دستی انجام می شود. حذف خودکار Ads by Edu به خصوص بهتر است اگر شما فکر می کنم شما ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر خود داشته است. ابزار ضد بدافزارها انجام اسکن سیستم و تشخیص همه تهدیدها است که شامل کامپیوتر شما. سپس شما برای پاک کردن Ads by Edu و دیگر مسائل شناسایی شده اجازه می دهد. متناوبا، شما می توانید Ads by Edu حذف دستی با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در زیر.

Ads by Edu به حذف دستی

ویندوز 8

  • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • انتخاب سخت Edu و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • Edu (Edu App) را انتخاب کنید و حذف نصب/حذف را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Edu

پاسخ دهید