Ads By Freeven Pro 1.4 حذف

دسته‌بندی نشده

Ads By Freeven Pro 1.4 چیست؟

Ads By Freeven Pro 1.4 می تواند به عنوان نرم افزار ناخواسته توصیف یا و سخت که به داخل کامپیوتر شما را از هیچ به نظر می رسد. در اغلب موارد Ads By Freeven Pro 1.4 ممکن است بدون هیچ اخطاری نشان می دهد و سپس شروع به حمله به شما را با مقدار زیادی از تبلیغات مختلف. اگرچه Ads By Freeven Pro 1.4 به عنوان خطرناک ترین عفونت وجود دارد اما هیچ نقطه ای از ترک این برنامه را به داخل کامپیوتر شما اجرا می شود در همه است نه شرح داده شده است. از راه که در آن این نرم افزار توزیع شده است بسیار روشن است و به محض این که شما متوجه است که قابل اعتماد Ads By Freeven Pro 1.4 را حذف کنید باید این سخت داخل رایانه است.

چگونه Ads By Freeven Pro 1.4 توزیع شده است؟

شما می توانید از وب سایت های گوناگون است که ترویج برنامه های رایگان مختلف Ads By Freeven Pro 1.4 توسط خودتان دانلود. با این حال، از آنجا که تعداد افرادی که ترجیح می دهید دانلود این نرم افزار بسیار زیاد است اما گسترش Ads By Freeven Pro 1.4 هنوز هم بیش از محدودیت های ممکن را ادعا می کنند که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز از طریق راه های غیر قانونی می تواند به توزیع است. در اکثر موارد، Ads By Freeven Pro 1.4 مه داخل کامپیوتر شما همراه با نرم افزار است که شما را به کامپیوتر شما دانلود می آیند. گاهی اوقات شما نیست حتی که نرم افزار است که شما در حال نصب می توانید برخی از فایل های اضافی و ناخواسته مشکوک ممکن است. به دلیل همین دلیل شما باید فقط اصل برنامه را انتخاب کنید. علاوه بر این، قبل از انجام روش نصب باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و سپس فایل های اضافی ناخواسته بردارید.

چرا آن را به حذف Ads By Freeven Pro 1.4 توصیه می شود؟

به محض این که این نرم افزار کامپیوتر خود را وارد آن فساد همه مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم). چرا که شما دائما با تعداد زیادی از تبلیغات مختلف و پنجره های پرشی که بعد از هر گام است که شما با مرورگر شما ظاهر می شود ممکن است عرضه خواهد شد پس از آن, شما فقط به سادگی به عادات مرور خود را معمول خداحافظی می تواند. بخش مشکل این اعلان ها این است که نگاه به عنوان قابل اعتماد به عنوان امکان پذیر است و شما را مجبور به روی هر کدام از آنها کلیک کنید. با این حال، پس از کلیک غیر مسئولانه چنین شما ممکن است نه تنها کمک اینترنت این کلاهبرداری ها برای کسب مقداری پول اضافی برای ترویج ترافیک وب سایت تحت حمایت اما همچنین صورت امكان “گرفتن عفونت حتی بیشتر مضر”. چون تمام خود را جستجو و مرور جلسات نه تنها برای شما بلکه برای مجرمان اینترنتی نیز شناخته شده است علاوه بر این، شما با خیال راحت اینترنت دیگر گشت و گذار نمی باشد. از آنجایی که آنها فرصتی برای پیگیری عادات خود را جستجو، آنها ممکن است پیدا کردن یک راه برای ردیابی اطلاعات. اگر شما توافق می کنید برای از بین بردن Ads By Freeven Pro 1.4 در حال حاضر با این حال، شما می توانید فرار از این عوارض جانبی.

چگونه شما می توانید Ads By Freeven Pro 1.4 را حذف کنید؟

این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف از حافظه کامپیوتر شما است:

 1. هنگامی که در منوی ‘شروع’ کلیک کنید و به گزینه “کنترل پنل” بروید.
 2. پس از آن, انتخاب کنید ‘برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” بخش و سپس حرکت به “حذف برنامه”.
 3. در حال حاضر شما باید به دنبال تمام مطالب ناآشنا و حذف آنها را با کمک گزینه “حذف برنامه” یا “تغییر”.
 4. در نهایت، آمار ‘خوب’.

Ads By Freeven Pro 1.4 را از مرورگر خود حذف کنید:

اینترنت اکسپلورر

 1. وقتی مرورگر باز می شود یک بار در نماد “چرخ دنده” (و یا به بخش “ابزار” اگر ترجیح) کلیک کنید.
 2. بند “پیشرفته” را انتخاب کنید و به گزینه های اینترنت بروید.
 3. پس از آن, یک بار بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید و حرکت به تنظیمات اینترنت اکسپلورر تنظیم مجدد.
 4. در حال حاضر “حذف تنظیمات شخصی” را انتخاب کنید و گزینه “تنظیم مجدد” رسید.
 5. در مرحله نهایی ‘نزدیک’ و ‘خوب’ کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. باز کردن مرورگر و حرکت به بخش “کمک”.
 2. پس از آن، “اطلاعات رفع اشکال” را انتخاب کنید و سپس بر روی “تنظیم مجدد فایرفاکس (برای چند بار).
 3. در نهایت، ‘پایان’ را انتخاب کنید.

گوگل کروم

 1. مرورگر را باز کرده و بخش “ابزار” انتخاب کنید.
 2. در حال حاضر حرکت “ضمیمهها” و دنبال مدخل های ناخواسته (حذف با کمک بازیافت زباله گزینه).
 3. پس از آن، به بخش “تنظیمات” حرکت و رفتن به “نمایش تنظیمات پیشرفته”.
 4. در نهایت، به “بازنشانی تنظیمات مرورگر و آمار”تنظیم مجدد”گزینه بروید.

بعد از روش دستي زمان اسکن کامپیوتر شما با نرم افزار ضد ویروس قابل اعتماد مانند SpyHunterاست. شما باید به خاطر داشته باشید که تنها دستي مراحل همیشه کاملا همه بدخیم حذف فایل های به دلیل همین دلیل اسکن لازم است در نظم است به مطمئن شوید که کامپیوتر شما از هر گونه عفونت است نمی باشد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads By Freeven Pro 1.4

پاسخ دهید