حذف Ads by GoldenCoupon

دسته‌بندی نشده

چه می بینم Ads by GoldenCoupon?

اگر شما با دیدن تبلیغات در مرورگر شما با برچسب ‘Ads by GoldenCoupon’، ‘brought to you by GoldenCoupon’ و مشابه آن رایانه یعنی با پشتیبانی برنامه آلوده شده است. GoldenCoupon ممکن است به عنوان یک برنامه مفید است که می تواند کمک به شما اگر شما اغلب فروشگاه آنلاین صرفه جویی در هزینه ترویج. اما این برنامه به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دلیل طبقه بندی شده است.

مرورگر خود را با غیر قابل اعتماد اطلاعات تجاری است که ممکن است به هیچ ربطی به منافع خود را پر می کند. شما دریغ باید به خلاص شدن از شر Ads by GoldenCoupon به محض این که این تغییرات را در پنجره مرورگر خود را متوجه.

GoldenCoupon  حذف Ads by GoldenCoupon

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by GoldenCoupon

GoldenCoupon چگونه کار می کند؟

GoldenCoupon قرار است به ارائه شما با داده های تجاری مربوطه مانند کوپن، لینک ها، می پردازد و به همین ترتیب. این برنامه برای کسی که اغلب مغازه آنلاین و آن خواهد بود، اگر نه برای تبلیغات غیر قابل اعتماد است که نمایش آن مفید به نظر می رسد ممکن است. تبلیغات ارائه شده توسط نرم افزار بررسی هستند و بنابراین شما ممکن است کاملا نادرست یا گمراه کننده داده ها را ببینید. پنجره های بازشو جعلی ممکن است منجر به عفونت مخرب و دیگر ترفندها مجازی. تا زمانی که شما نرم افزار ناخواسته خاتمه آگهی مزاحم ناپدید خواهند شد.

ویژگی دیگر GoldenCoupon است که شما باید آگاه باشید از این واقعیت است که آن را پیگیری می توانید کوکی های خود را است. سخت جمع آوری داده ها در مورد صفحاتی که بازدید می کنید، چه مدت اقامت شما در آنها چه جستجوهای شما را که مرورگر شما با استفاده از، و غیره. این اطلاعات برای اهداف بازاریابی استفاده می شود.

هیچ سوالی است که شما نیاز به از بین بردن Ads by GoldenCoupon از مرورگر شما وجود دارد. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که برنامه های مشابه نیست سیستم رایانه خود را دوباره وارد شوید. اگر شما توجه به آنچه شما را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید که به راحتی, می توان بدست آمده است. در هنگام نصب نرم افزار همیشه پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب به جای یکی منظم و یا توصیه می شود را انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به نگزینید اجزاء است که شما نمی خواهید به نصب.

چگونه به حذف Ads by GoldenCoupon

اگر چه GoldenCoupon برنامه مخرب نیست، آن را هنوز هم سطح امنیت اینترنتی خود را کاهش می دهد. بنابراین، توصیه می کنیم که شما Ads by GoldenCoupon از مرورگر خود حذف کنید. هنگامی که شما انجام دهید، شما قادر خواهید بود برای بازگشت به گشت و گذار اینترنت امن. خوشبختانه، در همه مشکل Ads by GoldenCoupon به خاتمه است. همه شما باید انجام دهید این است دسترسی به کنترل پنل و گزینه حذف را انتخاب کنید. در زیر شما می توانید دستورالعمل های کامل از چگونگی انجام این کار در صورتی که مطمئن نیستید پیدا کنید. متناوبا، شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان است که همه کار برای شما انجام دهد. نرم افزار تمام تهدیدات احتمالی را شناسایی و حذف Ads by GoldenCoupon همراه با آنها خواهد کرد. آن همچنین سیستم کامپیوتر شما در آینده حفظ خواهد شد.

راهنمای در مورد حذف GoldenCoupon

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها GoldenCoupon حذف →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → GoldenCoupon حذف →

ویندوز 8

  • حذف جستجو (برنده + س) کنترل پنل → → → برنامه GoldenCoupon → را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by GoldenCoupon

پاسخ دهید