حذف Ads by GoSaveNow

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف GoSaveNow

GoSaveNow(همچنین به عنوان شناخته شده GoSave) افزونه مرورگر دیگری است که به منظور افزایش درآمد برای توسعه دهندگان آن نمایش آگهی های مختلف با تغییر مسیر و حتی مردم غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری ایجاد شده است. به عبارت دیگر این نرم افزار به سختی برای کمک به مردم صرفه جویی در هزینه طراحی شده است. اگر این نرم افزار غیرقابل اعتماد می شود داخل کامپیوتر، آن را تغییر و شروع به تولید تبلیغات و آگهی ها و لینک در متن و اعلان های مشابه. این تبلیغات با توجه به سابقه مرور مردم نمایش داده می شود.

اگر اخیرا آژانس مسافرتی آنلاین بازدید کرده اید، به عنوان مثال، شما ممکن است متوجه تبلیغات با تخفیف های ویژه و تخفیف آن نوع. گاهی اوقات شما حتی چگونه با دقت انتخاب شده ممکن است تعجب این تبلیغات هستند. در واقع، این است زیرا این و دیگر adwares مشابه قادر به نظارت بر عادات مرور کاربران، جمع آوری اطلاعات در مورد آنها و سپس ارسال این اطلاعات به اشخاص ثالث است.

gosavenow  حذف Ads by GoSaveNow

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by GoSaveNow

اگر چه سیاست حفظ حریم خصوصی از این برنامه این است که شخصا اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع آوری نمی ایالات، آن را هنوز هم inadvisable به نصب برنامه ها با عملکرد شبیه به آن به دلیل حفظ حریم خصوصی خود را ممکن است در معرض خطر است. علاوه بر این، پاپ آپ تولید شده توسط GoSave ممکن است باعث آزار دهنده تغییر مسیر به سایت های ناخواسته. باید توجه داشته باشید که برخی از تغییر مسیر شما به بازدید از وب سایت های خطرناک است که ممکن است شامل برنامه های خطرناک و یا آگهی فوت و فن ممکن است. اگر مزاحم این پلاگین در حال حاضر سیستم کامپیوتر شما نفوذ کرده است و شما نمی توانید مرور وب بدون تبلیغات خود، تنها راه برای شما GoSaveNow را از رایانه خود حذف است.

چگونه GoSaveNow می ربودن به کامپیوتر من?

GoSaveNow از دیگر برنامه های افزودنی مرورگر از جمله DiscountPlace، TopBuyer، BetterPriceCheck و بسیاری دیگر متفاوت است. هیچ یک از این برنامه ها برای کاربر مفید است. تنها هدف چرا چنین برنامه هایی ایجاد شده توزیع شده و پول است. به منظور مشتاق آنها، شما باید بدانید که آنها عمدتا اطراف با استفاده از ‘بسته بندی’ گسترش است. بندی’ روش توزیع است که متکی بر نهاد و شاخه است. زیرا آنها با پسوندهای مرورگر مختلف، افزونه ها، افزودنی، نوار و غیره دیگر ‘اضافی نرم افزار’ پر شود ممکن است به منظور جلوگیری از نفوذ GoSaveNow شما بسیار با نصب برنامه های رایگان از download.com، softonic.com و soft32.com دانلود وب سایت ها باید مراقب باشد. این افراد روز چنین مطلع هستند و مشابه روش های توزیع؛ با این حال، آنها هنوز هم به سادگی بر روی “موافقم” و یا “قبول دارم” دکمه های بدون خواندن این اعلان ها کلیک کنید. مراقب باشید و هرگز انجام بنابراین اگر شما می خواهید برای جلوگیری از GoSave است و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نوع برنامه های کاربردی نفوذ. علاوه بر این، آن است که همیشه توصیه به خواندن توافقنامه انحصاری کاربر نهایی که افشا اگر برنامه های دیگر را به یکی از شما باید یا نه یکپارچه است. کارشناسان امنیت ما توصیه می کنیم مردم را انتخاب کنید “پیشرفته” یا “سفارشی” گزینه نصب, که کمک می کند تا برای جلوگیری از نصب و راه اندازی ‘ویژه ارائه می دهد. با این حال، بهترین راه برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته مختلف برای نصب یک برنامه ضد تروجان و ضد جاسوس افزار معتبر است. اگر GoSave در حال حاضر مرورگر خود را ربوده است، نه دیگر صبر کنید و آن را با کمک از دستورالعمل های ارائه شده در زیر حذف.

چگونه GoSaveNow را از رایانه خود حذف کنید؟

Ads by GoSaveNow با موفقیت حذف, دستورالعمل زیر را دنبال و انجام هر مرحله در جهت راست.

شما می توانید Ads by GoSaveNow به طور خودکار با کمک SpyHunter حذف. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by GoSaveNow

پاسخ دهید