حذف Ads by Klip Pal

دسته‌بندی نشده

Ads by Klip Pal چیست؟

کلیپ رفیق برنامه سخت است که مرورگر شما پر از تبلیغات نشاندار شده ‘Ads by Klip Pal’ است. آن است که توسط SuperWeb LLC است که مسئول انواع آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی مانند HypeNet را علامت Raving Reyven SaveOn و بسیاری دیگر ساخته شده است. برنامه سایت رسمی، با این حال، آن هنوز وجود دارد می توان دریافت. این سایت به نظر می رسد و با این نسخهها کار در همان راه به عنوان سایت های دیگر از نرم افزار SuperWeb LLC. اگر شما بر روی لینک دانلود کلیک می کنید، هیچ چیز اتفاق می افتد. این به این معنی می رسد سخت همراه با دیگر نرم افزار رایگان. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Ads by Klip Pal شما باید کلیپ رفیق از سیستم خود حذف کنید.

Ads by Klip Pal حذف Ads by Klip Pal

کلیپ رفیق چگونه کار می کند؟

هر وعده ساخته شده در توضیحات برنامه باور نمی. آن تجربه گشت و گذار شما در هر راه را ببرد. در واقع آن آن با ارائه شما با آگهی مختلف پنجره های بازشو آگهی ها، تبلیغات تصویری میان بافتی، در متن آگهی و آهسته خواهد شد. شما قادر خواهید بود برای بازدید از یک وب سایت بدون نیاز به مقابله با آنها. علاوه بر این, شما باید بدانید که این آگهی مشروع ممکن است. آنها شما را به وب سایت خراب شده که در آن شما می توانید سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ناخواسته منجر می تواند. شما همچنین می تواند قربانی را به کلاهبرداری های آنلاین دیگر سقوط. به همین دلیل به محض این که شما می توانید که شما Ads by Klip Pal از مرورگر شما از بین بردن مهم است.

علاوه بر امنیت مربوط به موضوعات بحث شده در بالا, کلیپ پال همچنین اتصال به اینترنت بدون اجازه شما ممکن است و ارسال اطلاعات در مورد رفتار خود را آنلاین. آن شناخته شده است که این برنامه جمع آوری داده ها در مورد صفحاتی که بازدید می کنید چه جستجو شما را و چه اقدامات دیگر شما را در حالی که آنلاین است. این اطلاعات جمع آوری شده و به اشتراک گذاشته شده است و همچنین می تواند برای مقاصد دیگر استفاده می شود.

چگونه به حذف Ads by Klip Pal

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده به منظور خاتمه Ads by Klip Pal، حذف برنامه ای است که به عهده آنها است لازم. که یکی از دو راه انجام می شود. شما می توانید یا دانلود نرم افزار حذف تروجان و اجازه دهید آن را مراقبت از سیستم شما و یا شما کلیپ رفیق خودتان می توانید حذف کنید. ابزار ضد تروجان می تواند کامپیوتر خود را اسکن، شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و Ads by Klip Pal برای همیشه از بین بردن. همانطور که آن سیستم خود را از تهدید های مختلف مبتنی بر اینترنت محافظت آن نیز در آینده برای شما مفید باشد. اگر با این حال، کتابچه راهنمای کاربر Ads by Klip Pal حذف انتخاب، شما دستورالعمل های زیر ارائه شده است استفاده کنید.

حذف دستی Ads by Klip Pal

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → → کلیپ رفیق

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → کلیپ رفیق عزل

ویندوز 8

  • نوع جستجو (برنده + S) → → ‘صفحه کنترل’ حذف حذف برنامه → → کلیپ رفیق

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Klip Pal

پاسخ دهید