حذف Ads by Name

دسته‌بندی نشده

‘Ads by Name’ چیست؟

اگر شما یکی از کاربرانی که به طور مداوم دیدن تبلیغات نشاندار شده به عنوان ‘Name ads’ و ‘Ads by Name’ یا ‘Name Deals’، به این معنی است که کامپیوتر شما با نرم افزار adware سرزده به نام Ads by Name نفوذ بود. این برنامه مخفیانه وارد کامپیوتر شما و شروع به فعالیت مشکوک. کاربران معمولا متوجه زمانی که آنها شروع به دیدن آگهی های متعدد در تمام مرورگرهای مورد علاقه خود را (Internet Explorer، Google Chrome، موزیلا Firefox) که سیستم خود را آلوده است. در حالی که تبلیغات بسیار تحریک کننده، شما هنوز قادر خواهید بود تا خلاص شدن از شر آنها Ads by Name را حذف کنید. دفعات بازدید: مقاله زیر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار و برای یادگیری چگونه برای تمیز کردن کامپیوتر خود را.

چه ‘Ads by Name’ آیا سیستم خود را وارد کنید؟

remove adsbyname حذف Ads by Name اغلب اوقات، این برنامه در بسته نرم افزاری نرم افزار سفر. اگر شما به تازگی دریافت رایگان نرم افزار شارژ از صفحه مشکوک، شانس هستند که در طول نصب این نرم افزار به سیستم شما می خواهم مخفیانه. این روش توزیع بسیار محبوب است، زیرا کمک می کند تا بصورت پول در اوردن دانلود رایگان است. برای توقف برنامه های نامطلوب، از ورود به سیستم شما باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و نظارت بر نصب و راه اندازی. همچنین, فراموش نکنید که توافقنامه مجوز نرم افزار را بخوانید که در آن شما پیدا کنید همه برنامه های اضافی. پس از دیدن یک جعبه که اعلام کرد نرم افزار ناخواسته کاهش کلیک کنید. ندهید نامطلوب برنامه های کامپیوتر خود را وارد کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Name

‘Ads by Name’ چکار می کند؟

هنگامی که مزاحم وارد سیستم شما، آن بهمن تبلیغات شروع می شود. زمانی که آنها متوجه که تبلیغات ارائه شده خیلی خوب با خود آخرین جستجوها متناظر کاربران اغلب شگفت زده. اگر که چیزی است که شما نیز مشاهده شده است، این معنی که سخت زیر فعالیت های آنلاین خود را و سفارشی کردن تبلیغات. این برنامه قادر به دست آوردن چنین اطلاعاتی مانند موارد جستجو کلیک صفحات داراي موقعيت جغرافيايي و غیره می تواند. علاوه بر این، داده ها اغلب با اشخاص ثالث که کاملا ناشناخته است به اشتراک گذاشته شده است. اجازه دهید این ادامه و خاتمه Ads by Name.

دلیل دیگر، حتی مهم تر برای خلاص شدن از شر Ads by Name خطر مخرب احزاب در معرض گرفتن است. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بررسی به سهامداران اشخاص ثالث ممکن است که پس از کلیک کردن بر روی یکی از تبلیغات شما را به وب سایت بدخیم کارگردانی و با بدافزارها آلوده شدن است. نیازی به گفتن نیست، شما باید همه چیز را به اجتناب از آن را انجام دهید و بنابراین، توصیه می کنیم به Ads by Name را از کامپیوتر خود حذف کنید.

چگونه برای حذف ‘Ads by Name’

مطمئنا در بهترین منافع خود را برای از بین بردن Ads by Name است. در این مقاله، شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی حذف Ads by Name پیدا کنید. یکی دیگر از انتخاب یک ابزار امنیتی معتبر و به روز کامپیوتر استخدام و اجازه دهید آن را پاک کردن Ads by Name برای شما است. یا راه نه دیگر هیچ تاخیر و تمیز کردن سیستم شما.

حذف ‘Ads by Name’

ویندوز 8

 1. باز مترو UI صفحه نمایش و کلیک راست.
 2. شیر تمام برنامه و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 3. در حذف یک برنامه Ads by Name کلیک راست کنید.
 4. لغو نصب برنامه نامطلوب حذف را انتخاب کنید.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 1. لوگوی ویندوز برای دسترسی به منوی “آغاز” را ضربه بزنید.
 2. باز کردن صفحه کنترل و حذف یک برنامه کلیک کنید.
 3. نرم افزار شما می خواهید برای پاک کردن کلیک راست کنید.
 4. شیر پاک و Ads by Name را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 1. شروع را کلیک کنید در نوار وظیفه برای باز کردن یک منو.
 2. شیر کنترل پنل و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 3. تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و Ads by Name را فشار دهید.
 4. کلیک کنید و حذف برنامه های نامطلوب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Name

پاسخ دهید