حذف Ads by NetSpeed App

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف نرم افزار NetSpeed (پاک Ads by NetSpeed App)

NetSpeed App است یک افزونه مرورگر است که تن از تبلیغات را نمایش می دهد زمانی که شما برای مرور اینترنت و وقفه خود جلسات مرور در Internet Explorer، موزیلا Firefox، Google Chrome و حتی صفری. اگر چه یک ویروس نیست، این برنامه بسیار سرزده است. بسیاری از زمان، نرم افزار NetSpeed به مرورگر هنگام نصب بعضی از نرم افزار رایگان از اینترنت است که به وضوح آشکار این دانلود اضافی اضافه شده است.

توصیه می شود برای حذف Ads by NetSpeed App با استفاده از یک برنامه قابل اعتماد ضد تروجان مانند Spyhunter. یکی دیگر از راه های انجام این کار دستی است. که می توانید از آموزش ارائه شده در زیر این مقاله استفاده کنید.

netspeedapp  حذف Ads by NetSpeed App

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by NetSpeed App

نرم افزار NetSpeed به عنوان یک ابزار عالی برای تست سرعت اینترنت شما ارائه شده است. متاسفانه آن چیزی در مورد روابط با اشخاص ثالث اشاره نمی کند. در واقع نرم افزار NetSpeed اهداف تبلیغاتی طراحی شد. هنگامی که داخل, آن را به تولید تعداد زیادی از تبلیغات است که برچسب دار به عنوان “Ads by NetSpeed App”، “NetSpeed تبلیغات” “NetSpeed نرم افزار معاملات” NetSpeed برنامه کوپن “طراحی شده توسط NetSpeed App” “آورده توسط NetSpeed App”, “را کلیک کنید برای ادامه توسط NetSpeed App”، و غیره. این آگهی شامل لینک به وب سایت تحت حمایت و هنگامی که شما بر روی آنها کلیک کنید، شما را هدایت.

نه تنها آن را بسیار آزار دهنده است و آن به مرور به طور منظم به شما اجازه نمی دهد، اما همچنین برنامه NetSpeed می تواند با حفظ حریم خصوصی شما دخالت و شما به سایر پروژه های مرتبط با بازاریابی شامل. برنامه نقض حریم خصوصی شما توسط ردیابی سابقه مرور و آن را همچنین می توانید اطلاعات مورد درخواست جستجوی خود را برای تولید تبلیغات شخصی سازی شده استفاده می کنید. برای هر یک از این مسائل جلوگیری از آن به محض این که شما آنها را بر روی سیستم خود شناسایی حذف Ads by NetSpeed App توصیه می شود.

اگر چه NetSpeed برنامه را می توان از وب سایت رسمی آن دریافت شده است، و معمولا آن را به عنوان بسته نرم افزاری با دیگر نرم افزار رایگان آید. بهترین نوک برای جلوگیری از نفوذ نرم افزار NetSpeed است که بیشتر مراقب باشید به آید به نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان از اینترنت است. همیشه باید برای سفارشی و پیشرفته نصب و راه اندازی انتخاب کردن و چشم پوشی از هر گونه برنامه های نا آشنا است که ارائه شده به عنوان دریافت فایل اختیاری. نیز هرگز کلیک بر روی لینک در ایمیل های اسپم و یا پرهای تصادفی است که بر روی کامپیوتر شما را از جایی ظاهر می شود.

برای حذف Ads by NetSpeed App، شما باید به از بین بردن Ads by NetSpeed App از لیست برنامه ها و تنظیمات مرورگر آسیب دیده بازیابی. یک راهنمای نحوه انجام آن در زیر ارائه شده است. برای حذف خودکار Ads by NetSpeed App به سادگی دانلود قابل اعتماد ضد برنامه های مخرب و اسکن کامل سیستم را با آن اجرا کنید.

حذف Ads by NetSpeed App

removal instructions en حذف Ads by NetSpeed App

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by NetSpeed App

پاسخ دهید