حذف Ads by Obrona BlockAds

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Ads by Obrona BlockAds

Ads by Obrona BlockAds برچسب که شما می توانید در پنجره های بازشو و وب سایت آگهی ها نمایش داده شده توسط Obroba BlockAds که به عنوان سخت طبقه بندی شده است. Obroba BlockAds یک افزونه مرورگر رایگان با هدف مسدود کردن تبلیغات مختلف به طوری که شما با خیال راحت می توانید مرور اینترنت است. متاسفانه رفتار توسط این افزونه مرورگر به نمایش گذاشته نشان می دهد که شما هنوز باید در مرورگر به تکیه می کنند. ما توصیه می کنیم که شما نادیده گرفتن پاپ آپ Obroba BlockAds وب سایت آگهی ها و تبلیغات دیگر و به محض این که شما می توانید افزونه مرورگر را از کامپیوتر حذف کنید.

برنامه نمایش تبلیغات شامل برچسب تبلیغات توسط Obroba BlockAds در blockads.obrona.org در دسترس است و نیز به همراه با به روز رسانی جاوا جعلی و برنامه های رایگان دیگر شناخته شده است.

obrona blockads ads حذف Ads by Obrona BlockAds

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Obrona BlockAds

چرا که هر گونه اطلاعات مربوط به محصول را ویژگی در مورد وب سایت رسمی شما وب سایت اعتماد باید. اصطلاح وب سایت رسمی این مسدود کننده سخت حاوی هیچ حریم شخصی و شرایط استفاده، و اگر شما هر دسترسی به این وب سایت، شما باید آن را فورا ترک.

تبلیغات شامل برچسب تبلیغات توسط Obroba BlockAds ممکن است ترویج مختلف محصولات و خدمات، از جمله بازی های آنلاین سرگرمی یا مسابقه نرم افزار کامپیوتر و غیره. ما توصیه می کنیم چون آنها نه تایید شده توسط Obroba BlockAds که شما چنین تبلیغات را نادیده گرفت. توسعه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول فعالیت اشخاص ثالث و سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را که شما فایل را نقد کنید باید هر زمان که شما دسترسی به یک وب سایت ناشناخته است.

برنامه سخت BlockAds عهد هر افزونه مرورگر نصب اما وقتی که شما با استفاده از Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا آن تبلیغات نمایش. علاوه بر این، این برنامه در حال اجرا در هر راه اندازی ویندوز شروع می شود و راه اندازی یک فرآیند به نام ObronaBlockAds.exe*32 که شما می توانید در مدیر وظیفه ویندوز. خوشبختانه، ممکن به مرورگرهای Ads by Obrona BlockAds پنجره های بازشو با استفاده از آن حذف اما خرس به خاطر داشته باشید که شما باید هنگامی که برنامه، توجه بسیار است. اگر شما چک باکس داده را نگزینید، برخی از برنامه جدید که در هر مورد متفاوت ممکن است نصب شده است. ما که وقتی برنامه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، SecurityAndShopingAdvisar و MyPCBackup نصب شده در بر داشت.

چگونه برای حذف BlockAds عهد?

از این رو، توصیه می کنیم شما را در معتبر ضد برنامه های مخرب به جای اتلاف وقت و انرژی خود را تکیه می کنند. ابزار امنیتی پیشنهادی ما SpyHunter می تواند از بین بردن پاپ آپ Ads by Obrona BlockAds و حفاظت از سیستم در برابر تهدیدات متعدد مانند اسب های تروجان و برنامه آنتی ویروس جعلی و هواپیماربایان مرورگر و کرم، و غیره.

استفاده کنید در صورتی که می خواهید از بین بردن Ads by Obrona BlockAds دستی زیر دستورالعمل داده شده اما نباید فراموش کرد که پس از حذف این برنامه از کامپیوتر، شما رایانه را اسکن باید.

چگونه به حذف Ads by Obrona BlockAds

حذف Ads by Obrona BlockAds از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • حذف برنامه ناخواسته.

پاک کردن Ads by Obrona BlockAds از ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • حذف برنامه ناخواسته.

از بین بردن Ads by Obrona BlockAds از ویندوز 8

 • حرکت ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 • کلیک راست کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
 • BlockAds عهد را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Obrona BlockAds

پاسخ دهید