حذف Ads by Provider

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Ads by Provider

Ads by Provider برنامه تبلیغات پشتیبانی دیگری است که سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا است. مانند تمام ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه های دیگر، این نرم افزار شما با تعداد زیادی تبلیغات امید که شما آنها را کلیک کنید در حال حاضر.

از آنجا که برای هر آگهی انتخاب مزاحم را بدست آورده پول، وقتی تبلیغات شما را به هر پنجره را باز دنبال شما نباید تعجب. چنین تبلیغاتی ثابت می تواند نه تنها بسیار آزار دهنده و منحرف, اما همچنین بسیار خطرناک است. ما قویا توصیه به خواندن این گزارش به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یاد بگیرند که چگونه به حذف Ads by Provider.

Ads by Provider حذف Ads by Provider

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Provider

چگونه Ads by Provider را وارد کنید سیستم شما?

Ads by Provider عمدتا در بسته های نرم افزاری نرم افزار سفر. این بدان معنی است که کامپیوتر شما، با توجه به inattentiveness خود را در هنگام نصب نرم افزار رایگان آخرین نفوذ بود. اگر شما اغلب برنامه های کاربردی رایگان از صفحات غیر رسمی، شما باید بسیار مراقب باشید با جادوگر نصب و راه اندازی دانلود. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و بخوانید توافقنامه مجوز نرم افزار ارائه شده. تمام برنامه های اضافی معمولا هستند در این نوشتار کاربران فراهم می کند با فرصت به آنها بردارید که افشا می شود. اگر شما نمی خواهید به صرف زمان زیادی بارگیری در نرم افزار نظارت، البته از منابع رسمی باید استفاده کنید.

Ads by Provider چگونه کار می کند؟

هنگامی که سخت خود را در کامپیوتر خود را یادآور می شود، شما خواهد شد شروع به دیدن آگهی های بی شماری. شما ممکن است متوجه که تبلیغات ارائه شده خیلی خوب با آخرین جستجوهای شما مربوط است. تبلیغات جالب تر و جذاب برای شما را، این نرم افزار زیر فعالیت های آنلاین خود را و یادگیری عادات و اولویت های خود را. تمام داده ها استفاده شده است برای سفارشی تبلیغات که باعث افزایش احتمال که کاربران آنها را کلیک کنید. با این حال، شما همچنین باید بدانید که این برنامه گاهی اوقات خود را با اشخاص ثالث ناشناخته ممکن است اطلاعات اشتراک. اگر شما راحت با چنین گسترش داده های خود، شما نیاز به از بین بردن Ads by Provider.

اشخاص ثالث، در واقع، دلیل اصلی شما نمی تواند اعتماد Ads by Provider است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول هر گونه خسارت به سیستم خود را توسط اشخاص ترویج انجام داده است. در نتیجه, آن محتویات تبلیغات یا صاحبان آنها را بررسی. این به این معنی که آگهی های ارائه شده ممکن است متعلق به مجرمان اینترنتی است که همه چیز را به شما آلوده با نرم افزارهای مخرب از طریق آنها انجام خواهد داد. قبل از این اتفاق Ads by Provider خاتمه دهد.

چگونه به حذف Ads by Provider

ما امیدواریم که که ما شما آن است در بهترین منافع خود را به خلاص شدن از شر Ads by Provider که متقاعد شده. در این گزارش شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی حذف Ads by Provider پیدا کنید. با این حال، شما همچنین ممکن است به صورت خودکار حذف Ads by Provider انتخاب کنید. برای که شما نیاز به نصب معتبر ضد جاسوس و اسکن کل کامپیوتر خود را با آن.

پاک کردن Ads by Provider

ویندوز 8

  • راست صفحه مترو UI و تمام برنامه های باز.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حرکت را به حذف یک برنامه.
  • Ads by Provider راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای دسترسی به منوی شروع را فشار دهید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • برنامه می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
  • عزل را پاک Ads by Provider را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی

  • دکمه شروع را کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
  • را انتخاب کنید و حذف Ads by Provider.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Provider

پاسخ دهید