حذف Ads by SelectNGo

دسته‌بندی نشده

Ads by SelectNGo چیست؟

Ads by SelectNGo مختلف مزاحم و بالقوه خطرناک ظاهر تا تبلیغات ارائه شده توسط SelectNGo سخت عفونت دارد. بدون در نظر گرفتن به این واقعیت است که ممکن است این آگهی به نظر می رسد با متنوع کوپن، پیشنهادات ویژه و تخفیف متصل شده، شما باید برای ماندن از هر گونه اطلاعیه ها ارائه شده توسط این نرم افزار ناخواسته. به احتمال زیاد در زندگی روزمره شما تمایل به حفاظت از خود و اجتناب از موقعیت های نامشخص. بنابراین، چرا شما در هر برنامه و یا برنامه ای که می آید به کامپیوتر خود را به طور غیرقانونی و سپس سیستم امنیت کامپیوتر شما به خطر می اندازد باید اعتماد? ما حدس می زنم که هیچ راه حل بهتر از تنها به شروع روند حذف Ads by SelectNGo وجود دارد.

Ads by SelectNGo آمده از کجا است؟

آن ممکن است شبیه به تمام این تبلیغات تحریک کننده و اعلان های ارائه شده توسط SelectNGo از جایی می آیند. با این حال، راه در SelectNGo که سخت می توانید کامپیوتر خود را وارد کاملا واضح است اما همچنین بسیار اب زیر کاه است. در اغلب موارد سخت این رایانه با نرم افزار رایگان و شاخه ارتشاح. به عبارت دیگر یعنی زمانی که شما دانلود و نصب هر نرم افزار رایگان است که Ads by SelectNGo سخت همراه با هم است که شما به راحتی کامپیوتر شما توسط خودتان می تواند آلوده. به این معنی آن است که تنها شما که آیا کامپیوتر شما یا نه آلوده می شود بر عهده دارد. به همین دلیل ما بسیار به ماندن از هر گونه مشکوک به دنبال برنامه های کاربردی و یا فایل های شما را توصیه می.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by SelectNGo

Ads by SelectNGo حذف Ads by SelectNGo

علاوه بر این، قبل از اجرای فرایند نصب شما باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب انتخاب کنید. علاوه بر این، شما مورد کلیک کردن روی دکمه “بعدی” را در سهل آموز نصب عجله نباید. به خاطر داشته باشید که تمام اطلاعات در مورد پرونده های جدید یا برنامه هدف آن و وجود دارد شما می توانید برخی از اضافی نصب شده از برنامه های ناخواسته. بنابراین، اگر شما توجه کافی شما می توانید تمام برنامه های مکمل غیر ضروری عدم انتخاب و شما حفاظت از کامپیوتر از مشکلات بیشتر.

چه کند Ads by SelectNGo انجام?

با توجه به این واقعیت است که سخت SelectNGo تاثیر می گذارد که محبوب ترین مرورگر مانند اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس یعنی مهم نیست که مرورگر شما علاقمند، هستید شما دائما توسط تعداد زیادی از تبلیغات مختلف و اعلان ها قطع شود خواهد شد. همچنین شما متوجه خواهد شد که به جای وب سایت مورد نظر خود شما به سایر صفحات وب است که ممکن است واقعا مضر است و به زودی به عنوان صفحه وب باز می شود کامپیوتر خود را با جدی مخرب آلوده هدایت می شوید. احتمالا شما حتی مشکوک نیست اما از لحظه ای که این سخت وارد سیستم رایانه شما شروع به از نزدیک نظارت بر تمام فعالیت های خود را مرور. دیگر آن کلمات آن بدان معنی است که می دانید هر کلمه به شما بنویسید در قسمت جستجو شما هر وب سایت بازدید می کنید یا هر آگهی و یا دیگر پیام شما با کلیک بر روی توسط اشخاص ثالث است که SelectNGo ایجاد کرده اند. در صورتی که به اندازه کافی، شما باید بدانید وقتی که شخص ثالث دسترسی به کامپیوتر شما که آن نیز به راحتی یک راه برای پیدا کردن نه تنها خود را مورد علاقه و اغلب مرور جلسات بلکه اطلاعات خصوصی بیشتر خود را به خوبی می تواند توسعه. بنابراین، واضح است که این گناه به دنبال سخت و تبلیغات مختلف شما مشکلات بیشتری نسبت به شما مشکوک می تواند می تواند علت است. همین دلیل است، توصیه می کنیم شما را به خواندن ادامه دهید و کشف بهترین راه برای حذف Ads by SelectNGo.

چگونه برای حذف Ads by SelectNGo

دو روش که در آن شما می توانید خلاص شدن از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم وجود دارد: دستی و اتوماتیک. نگه داشتن در ذهن است که حتی اگر دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف می تواند کمک به شما برای از بین بردن نرم افزار مضر و ناخواسته اما شما هرگز می توانید مطمئن شوید که کامپیوتر شما امن است و هر گونه فایل های بدخیم داخل ندارد. همین دلیل است که، پس از روش دستي ما نشان می دهد شما را به مدیریت اسکن کامل سیستم است که به طور کامل از بین بردن تمامی فایل های مخرب باقی مانده. اسکن با کمک ضد ویروس ابزار مانند SpyHunter قابل اعتماد انجام می شود. آگاه باشید که این نرم افزار برای اسکن سیستم کامپیوتر شما فقط یک بار ایجاد می شود. یعنی اگر شما در حفظ که SpyHunter این روز برنامه عمل به عنوان ابزار ایمن ضد بدافزارها در آینده نیز هست.

Ads by SelectNGo به حذف دستی

  • -> کلیک کنید در “شروع” منو -> حرکت به “کنترل پنل” را انتخاب کنید “اضافه کردن/حذف برنامه ها”–> جستجو برای SelectNGo (یا دیگر نرم افزار ناخواسته) و آنها را حذف کنید.
  • اگر شما استفاده از ویندوز 8, اول از همه، شما باید برای دسترسی به بخش ‘کنترل پنل’ در ‘کنترل پنل’ را در کادر جستجو تایپ.

با توجه به این واقعیت است که این سخت را در همه مرورگرها عمل می کند، آن خاتمه SelectNGo از همه آنها توصیه می شود.

اینترنت اکسپلورر

1. مرورگر باز می شود بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید.
2. پس از آن، به بخش مدیریت فایرفاکس’ حرکت.
3. در حال حاضر شما باید ‘نوار ابزارها و پسوندها’ انتخاب کنید (در اینجا شما برای تمام نوشته های که با SelectNGo متصل به نظر می رسد ممکن است نگاه کنید باید).
4. در نهایت، مرورگر را ببندید.

موزیلا فایرفاکس

1. باز کردن مرورگر و در فیلد URL شما تایپ در ‘اضافه’.
2. پس از آن، به بخش “ضمیمهها” و حذف الحاقات ناخواسته (دریاچه توجه ویژه الحاقات است که به رابطه با SelectNGo به نظر می رسد ممکن است).
3. در حال حاضر در بخش “کمک”، به عیب یابی اطلاعات”حرکت می کند و بر روی گزینه”تنظیم مجدد فایرفاکس کلیک کنید.

گوگل کروم

1. گوگل کروم را باز کنید و سپس نوع در ‘ / / پسوند در فیلد آدرس.
2. هنگامی که شما را با یک لیست از پسوند های نمایش داده شده، دنبال SelectNGo و آن را حذف کنید.
3. مرورگر را ببندید و باز آن را یک بار دیگر پس از آن, حرکت به بخش “تنظیمات” و بر روی “پیشرفته” کلیک کنید.
4. در آخر روی گزینه “تنظیم مجدد” Google Chrome کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by SelectNGo

پاسخ دهید