حذف Ads by SoftwareBooster

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Ads by SoftwareBooster (حذف SoftwareBooster)

SoftwareBooster برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که به کامپیوتر بدون رضایت کاربر نصب شده است و زمانی که آنها برای مرور اینترنت نمایش تعداد زیادی تبلیغات است. تبلیغات به عنوان “SoftwareBooster تبلیغات”، “Ads by SoftwareBooster” مشخص شده “معاملات SoftwareBooster”، “SoftwareBooster کوپن”، و غیره، بنابراین شما می توانید آنها را تشخیص به راحتی. بسیاری از کاربران پیدا کردن این تبلیغات بسیار آزار دهنده و می خواهید برای خلاص شدن از آنها. متاسفانه این کار نمی باشد که آسان است، بنابراین انجام آن با برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter توصیه می کنیم.

SoftwareBooster را به منظور ارتقاء تجربه مرور خود را، در حالی که مشاهده فیلم در یوتیوب یا صفحات مشابه ادعا می کند. متاسفانه، این پسوند مرورگر بدنام برای تولید آگهی های ناخوانده و سعی کنید به سود پرداخت برای هر کلیک. Ads by SoftwareBooster حاوی پیوندهایی به صفحات حمایت و هر کلیک بر روی آنها باعث می شود سود سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. نه تنها این نوع از تبلیغات ناعادلانه است، اما همچنین Ads by SoftwareBooster می توانید کاربران را به وب سایت های مخرب هدایت و سیستم خود را آلوده. این یکی از دلیل اصلی به خلاص شدن از Ads by SoftwareBooster به زودی ممکن است.

SoftwareBooster  حذف Ads by SoftwareBooster

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by SoftwareBooster

یکی دیگر از حقیقت شما باید بدانید این است که SoftwareBooster سخت بیشتر اضافه کردن به سیستم شما می توانید سعی کنید. برخی از برنامه های تبلیغی برای ردیابی کاربران در حال دیدن سایت عادات و نظارت بر سابقه مرور خود را شناخته شده است. این برنامه ها در بعد از این اطلاعات استفاده می کنید به شما را به مبارزات بازاریابی دیگر شامل. چه تر است, شما می توانید شروع به دریافت تبلیغات هدفمند است که با توجه به سابقه مرور خود و منافع خود ممکن است تولید. به طور معمول SoftwareBooster همراه با دانلود رایگان دیگر نصب شده است. معمولا به نصب مختلف از جمله صفحات به عنوان Cnet, Softonic, و غیره همراه می آید. اگر شما به تازگی دریافت هر گونه نرم افزار از وجود دارد و در حال حاضر شما در حال دیدن سایت توسط Ads by SoftwareBooster مقصود است، شما می توانید مطمئن شوید که سخت در کنار برخی از شما در این هفته اخیر آمد.

برای جلوگیری از نصب آن، شما همیشه حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و هر مرحله به دنبال دقت مطمئن شوید. اگر هیچ گزینه ارائه به شما برای اضافه کردن برنامه های دیگر که شما با آن آشنا را مشاهده شما عدم انتخاب این گزینه مطمئن شوید. SoftwareBooster است که معمولا به طور پیش فرض نصب شده است.

اگر سیستم شما آلوده شده است، Ads by SoftwareBooster، اسرع حذف کنید. اتمام آموزش زیر را برای یادگیری چگونگی انجام این کار.

حذف Ads by SoftwareBooster

چگونه برای حذف Ads by SoftwareBooster با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Ads by SoftwareBooster برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
  • برو از طریق فهرست برنامه ها و انتخاب ها مربوط به Ads by SoftwareBooster
  • دکمه حذف کلیک کنید.
  • در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

حذف Ads by SoftwareBooster

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by SoftwareBooster

پاسخ دهید