حذف Ads by StormAlerts

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد چگونه به حذف Ads by StormAlerts

Ads by StormAlerts ظاهر می شود در تمام مرورگرهای خود را زمانی که کامپیوتر شما توسط StormAlerts سخت نرم افزار طراحی شده برای تولید ترافیک صفحات خاص آلوده است. StormAlerts بسیار شبیه به هشدار شدید آب و هوا است. نرم افزار به شما ارائه با اطلاعات از مرکز پیش بینی طوفان خدمات ملی آب و هوا قرار است. در عوض، مرورگر شما پر از تمام انواع آگهی و زمانی که شما آنلاین هستید حتی نمایش آنها ممکن است.

این برنامه به عنوان سرزده است آن را به عنوان بی فایده است. اگر آن را نگه دارید بر روی کامپیوتر خود شما نیست بهتر تجربه مرور خود را در هر راه. توصیه می کنیم به StormAlerts را از رایانه خود حذف می کند و بنابراین خلاص شدن از Ads by StormAlerts.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by StormAlerts

Storm Alerts ads حذف Ads by StormAlerts

Ads by StormAlerts چگونه کار می کند؟

Ads by StormAlerts بر روی هر صفحه شما شده و هیچ ربطی به منافع خود را ظاهر خواهد شد. در ابتدا، به هر حال. برنامه شما تخفیف و تخفیف های مختلف نشان می دهد، اما شما باید به عنوان آنها ممکن است شما را به صفحات وب خراب سرب دو بار قبل از کلیک کردن روی آنها فکر می کنم. اگر شما گرفتن در معرض داده های نا امن, شما می تواند کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده یا ندانسته افشای اطلاعات شخصی خود را برای مجرمان اینترنتی. دیگر شما استفاده کنید StormAlerts بیشتر شخصی تبلیغات خود تبدیل خواهد شد. مانند اکثر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، آن آهنگ سابقه مرور و نمایش آگهی مبتنی بر درخواست جستجوی خود برای افزایش شانس خود را از شما در واقع کلیک بر روی لینک. اگر ارزش امنیت سیستم شما خواهد شد این آگهی را جلوگیری از.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های تبلیغی در آینده، شما باید پرداخت توجه بیشتر به آنچه که شما از نصب. برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه آمده اغلب با نرم افزار اضافی، بسیاری از که بالقوه ناخواسته است. شما می توانید ناخواسته نصب هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر است که به مرور خود را قطع و هیچ ارزش را به کامپیوتر خود اضافه کنید. هنگامی که نرم افزار نصب نصب سفارشی را انتخاب کنید و تمام برنامه های غیر ضروری از لیست بردارید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به نگه داشتن کامپیوتر خود را رایگان به عفونت.

چگونه به حذف Ads by StormAlerts

برای خلاص شدن از شر Ads by StormAlerts StormAlerts را از رایانه خود حذف کنید. شما به صورت خودکار و یا دستی انجام دهد. اگر گزینه اول را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل حذف Ads by StormAlerts دستی که زیر مقاله ارائه شده است استفاده کنید. اگر شما فکر می کنم دیگر برنامه های ناخواسته را در سیستم خود داشته باشند شما می توانید آن را با یک اسکنر تروجان رایگان اسکن. برای از بین بردن Ads by StormAlerts به طور خودکار، شما می توانید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که حذف همه برنامه های ناخواسته برای شما و کامپیوتر شما را از تهدیدات آنلاین آینده محافظت می کند.

حذف Ads by StormAlerts

ویندوز 8

  • جستجو -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه StormAlerts -> حذف

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه StormAlerts -> حذف

ویندوز ایکس پی

  • شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها -> StormAlerts -> حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by StormAlerts

پاسخ دهید