حذف Ads by TrustedWeb

دسته‌بندی نشده

Ads by TrustedWeb حذف

شما متوجه هر پرهای به عنوان Ads by TrustedWeb بر روی کامپیوتر شما به تازگی مشخص شده است؟ مراقب باشید که این پیام بسیار امن هستند و شما باید از آنان باقی بماند. در واقع این نشانه ای که سخت در سیستم خود را که تولید این پیام ها و اگر شما می خواهید برای جلوگیری از هر گونه مسائل دیگر که باید برداشته شود وجود دارد است.

TrustedWeb به کامپیوتر بدون آگاهی کاربران نصب شده است. معمولا آن را با برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه افزوده می شود. هدف اصلی این نرم افزار تبلیغات وب سایت های مختلف تحت نظر است. Ads by TrustedWeb شامل پیوندهای به این وب سایت و انتظار کاربران را به کلیک بر روی آنها. از آنجا که سخت کاربران در حال دیدن سایت عادات، از جمله تاریخ، می توانید پیگیری می تواند پیدا کردن مورد علاقه شما و شخصی سازی تبلیغات. این روش بیشتر شانس که شما علاقمند به دریافت و بر روی Ads by TrustedWeb وجود دارد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by TrustedWeb

TrustedWen ads and deals حذف Ads by TrustedWeb

برای جلوگیری از نصب TrustedWeb یا adware مشابه است که در خدمت برای اهداف بازاریابی، بیشتر مراقب باشید با دریافت خود را از طریق اینترنت باشد. مطمئن شوید شما فقط نصب برنامه های قابل اعتماد و مراحل نصب را بسیار جدی. همیشه برای نصب سفارشی و یا پیشرفته انتخاب و هر مرحله نصب را دنبال کنید. هرگز به هفته اضافی در هر آمد همراه خود نرم افزار انتخاب شده به توافق برسند. معمولا شما می توانید گزینه های نصب آنها در یکی از مراحل نصب را بردارید. همچنین, مطمئن شوید که شما هر گونه لینک های مشکوک و یا پیام ها در حالی که گشت و گذار بر روی نمی شوید. آنها ممکن است سعی کنید برنامه های ناخواسته را نیز اضافه کنید.

چگونه برای حذف TrustedWeb

Ads by TrustedWeb را حذف کنید به محض اینکه شما آنها را تشخیص می دهد در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم. هر چیزی مربوط به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از کنترل پنل خود را حذف و فراموش نکنید که برای بازگرداندن تنظیمات مرورگر شما. داشته باشید که بیش از یک مرورگر می توانید در همان زمان تحت تاثیر قرار. در زیر شما آموزش چگونه برای تشخیص سخت است که باعث می شود Ads by TrustedWeb و چگونه به تعمیر تنظیمات در هر مرورگر می توانید.

استفاده از پانل کنترل برای حذف TrustedWeb:

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 • TrustedWeb نگاه و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 • ببند کنترل پنل.

از بین بردن Ads by TrustedWeb از اینترنت اکسپلورر

 • با کلیک بر روی نماد چرخ دنده -> مدیریت افزودنی.
 • نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به TrustedWeb و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 • گزینه ها را ببندید.

پاک کردن Ads by TrustedWeb از فایرفاکس

 • وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به TrustedWeb و آنهایی که شما به رسمیت نمی شناسد. اگر پسوند برای شما آشنا نیست و آن ساخته نشده است توسط موزیلا، گوگل، مایکروسافت، اوراکل و یا ادوبی احتمالا شما آن لازم نیست.
 • به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 • رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

حذف تبلیغات TrustedWeb از Chrome

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به TrustedWeb. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by TrustedWeb

پاسخ دهید