حذف Ads by Youtubegizmos

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Youtubegizmos

Youtubegizmos است برنامه سخت است که خود را به عنوان یک فرمت است که می تواند به بهبود کیفیت جریان ویدئو آنلاین خود را ارائه. این برنامه ادعا می کند که در آن می تواند ارائه دهد “اتومبیل HD برای YouTube است.” می گوید که شما می توانید دانلود Youtubegizmos برای رایگان و تماشای فیلم در HD. به نظر می رسد مانند یک نرم افزار مفید در ابتدا، اما مشکل این است که Youtubegizmos نیاز به حمایت از خود را، و آن نشانی که توسط نمایش تبلیغات تجاری. بنابراین شما مجبور به حذف Youtubegizmos از کامپیوتر خود را خوب بعضی از این آگهی می تواند با خراب محتوای جاسازی شده باشد.

یکی دیگر از دلایل که چرا ما نمی تواند اعتماد Youtubegizmos این است که این نرم افزار می آید از یک خانواده از برنامه های افزودنی مرورگر بدنام است. همه آنها را برای نمایش تبلیغات آزار دهنده است که با مرور روند دخالت شناخته می شوند. برخی از این برنامه ها عبارتند از: HD-به علاوه، PlusHD، TubeHD و بسیاری دیگر. ممکن است به صورت Youtubegizmos در وب سایت رسمی از طریق Youtubegizmos.comاست، اما بسیار بعید است که کاربران دانلود نرم افزار از این منبع. وقتی که می آید به توزیع ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، این برنامه ها اغلب در بسته نرم افزاری آمده است. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد Youtubegizmos تصادفی، همراه با برخی از دیگر برنامه های کاربردی از وب سایت شخص ثالث را دریافت. راه هر کدام آن ممکن است، خط پایین است که شما باید برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما.

Youtubegizmos حذف Ads by Youtubegizmos

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Youtubegizmos

وقتی Youtubegizmos بر روی سیستم هدف نصب می شود، این پسوند به مرورگرهای وب Firefox Google Chrome و Internet Explorer موزیلا می افزاید. نگاهی توجه داشته باشید اگر شما مرورگر Google Chrome خود را به طور منظم به روز رسانی، چون جدیدترین نسخه Chrome مسدود کردن این فرمت که Youtubegizmos آن در همه تحت تاثیر قرار نمی ممکن است. با این وجود، این واقعیت است که آن را بر روی کامپیوتر شما نصب می شود را تغییر دهید.

طوری که آن می تواند شما را با تبلیغات سفارشی ارائه به جای بهبود خود تجربه تماشای فیلم YouTube، Youtubegizmos داده ها در وب سایت شما در حال دیدن سایت عادات، جمع آوری. با نمایش تبلیغات پاپ آپ مختلف و نوع دیگری از محتوای تجاری، Youtubegizmos و سازندگان آن کسب مقداری پول – طوری که آنها نیاز به حمایت خود از نوعی پس از همه، این برنامه رایگان است. با این حال، مشکل این است که این فرمت را نمی توان مسئول محتوای شخص ثالث است که شما در تبلیغات را ببینید. از این رو، اگر شما با کلیک روی تبلیغات و شما در نهایت به یک وب سایت خراب شود هدایت می شوید، آن توسط سیاست حفظ حریم خصوصی Youtubegizmos در پوشش داده نمی شود خواهد شد.

در نهایت، آن می تواند منجر به عفونت جدی مخرب یا نشت اطلاعات غیر شخصی. بنابراین، هر چه زودتر می Youtubegizmos از کامپیوتر شما، بهتر حذف کنید. شما می توانید نرم افزار از طریق کنترل پنل را حذف، اما اگر شما از نسخه قدیمی تر Google Chrome شما باید Youtubegizmos را از مرورگر خود حذف دستی.

پس از حذف دستی دلیل شما نیاز به خاتمه برنامه های ناخواسته دیگر، اگر هر کدام به رایانه خود را اسکن با اسکنر رایگان SpyHunter فراموش نکنید.

چگونه به حذف Youtubegizmos

حذف Ads by Youtubegizmos از ویندوز 8

 • اسلاید ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
 • تنظیمات روی نوار جذابیت و کنترل پنل کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را باز کنید و حذف Youtubegizmos.

حذف Youtubegizmos از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
 • به حذف یک برنامه و حذف Youtubegizmos.

خاتمه Youtubegizmos از ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید شروع دکمه منو و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • باز افزودن یا حذف برنامه ها و Youtubegizmos را حذف کنید.

حذف Youtubegizmos از Google Chrome

 • Alt + F را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید.
 • پسوند در سمت چپ را فشار دهید.
 • Youtubegizmos را از لیست حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads by Youtubegizmos

پاسخ دهید