ads not by this site virus حذف

Browser Hijacker

تبلیغات نه با این سایت ‘ سخت است که عمدتا توسط یک افزونه مرورگر نگران محافظ ایجاد است. این نتایج در کاملا آزار دهنده تبلیغات است که از طریق فرمت شخص ثالث نصب شده در فایرفاکس، سافاری و یا گوگل کروم مرورگر نمایش داده می شوند. تقریبا کوچکترین اطلاعاتی اگر این آگهی بنر نوع مشروع وجود دارد. با این حال، شما می توانید آنها را تنها با دسترسی به برنامه های افزودنی مرورگر و غیر فعال کردن تمام آنهایی misleadingly به دنبال حذف.

به طور معمول، ویروس ‘تبلیغات نه با این سایت’ تبلیغات از آن سایت های مرتبط است که برای دریافت اطلاعات در مورد عادات خرید کاربران و دیگر از اطلاعات شخصی است که می تواند برای اشخاص ثالث به منظور بهبود فروش آنها فروخته شده به دنبال را نشان می دهد.

چگونه می تواند من را آلوده با ‘تبلیغات نه با این سایت’ ویروس?

شما می توانید با ‘تبلیغات نه با این سایت’ ویروس از طریق شاخه های مختلف مانند فیلم، mp3 و یا torrents آلوده می. غالبا, این پنهان تحت نام چنین به عنوان CodecC 1.0 ادوبی فلش پلیر 11 activeX فرمت و مشابه. آگاه باشید که این اومدی نه تنها منظم, سیستم ویندوز, اما سیستم عامل نیز آلوده می شود. به محض این که این تروجان مرورگر در داخل می آید، قربانی شروع به دیدن تبلیغات مزاحم در فونت کوچک خاکستری است که در تمام استقبال می شود. آنها می گویند که آدرس IP شما برنده جایزه و یا چیزی شبیه به آن انتخاب شده است.

چگونه می توانم حذف ‘تبلیغات نه با این سایت’ ویروس?

برای حذف این اومدی مزاحم، شما نیاز به دانلود ابزار خودکار حذف مانند SpyHunter قبل از شما آن را انجام این مراحل را دنبال:

1. بدون توجه به نوع مرورگر به ‘تنظیمات’ و پاک کردن تمام کوکی ها و حافظه پنهان.
2. یافتن فرمت نگران محافظ و آن را پاک کنید.
3. همه پنجره های مرورگر را ببندید.
4. SpyHunter دانلود و آن را بروز رسانی.
5. راه اندازی برنامه و آنچه در آن گزارش حذف
9. راه اندازی مجدد مرورگر شما و می افزاید: آن سایتها است که پر بودند مزاحم را بررسی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ads not by this site virus حذف

پاسخ دهید